سرقت باطری ماشین

ماجرای سرقت باطری توسط یک زن

تاریخ انتشار : 1 بهمن 1397کد مطلب : 10472زمان مطالعه : 1 دقیقه
رئیس پایگاه پنجم پلیس آگاهی از دستگیری 3 سارق باطری خودرو و یک مالخر خبر داد.

دستگیری سارق باطری خودرو

پایگاه خبری پلیس: رئیس پایگاه پنجم پلیس آگاهی از دستگیری 3سارق باطری خودرو و یک مالخر اموال مسروقه با 200 فقره سرقت خبر داد و گفت:سارقان پس از دستگیری علت سرقت را اعتیاد به مواد مخدر اظهار کردند.

سرهنگ کارآگاه "خیرالله دولتخواه" در توضیح این خبر، گفت:در پی وقوع چند فقره سرقت باطری خودروهای سواری، شناسایی و دستگیری سارقان در دستور کار قرار گرفت و مشخص شد که سرقت ها توسط2 مرد و یک زن اتفاق افتاده است. 

وی بیان داشت:با شناسایی پلاک انتظامی خودرو و استعلام مشخصات آن ، مشخص شد که خودرو سواری متعلق به یک زن بوده و اخیرا با فردی نامزد شده است. 

این مقام انتظامی با اشاره به شناسایی مخفیگاه این زن و مرد، دستگیری آنان با هماهنگی مقام قضائی، تصریح کرد:ماموران موفق شدند همدست این زوج سارق را در مرحله بعدی دستگیر و تحت بازجویی اولیه قرار دهند. 

سرهنگ دولتخواه با بیان اینکه متهمان به 200 فقره سرقت باطری خودروی سواری اعتراف کردند، عنوان کرد:متهمان در بازجوئی تکمیلی اعتراف کردند که اعتیاد به مواد مخدر دارند و باطری ها را برای مصرف مواد مخدر سرقت می کردند و با فروختن آنها به مالخری از اتباع افاغنه خرجی مصرف مواد مخد را تامین می کردند. 

این مقام مسئول بیان داشت:تا کنون 50 تن از مالباختگان شناسایی و شناسایی سایر مالباختگان در دستور کار قرار دارد.

انتهای پیام/م

ماجرای سرقت باطری توسط یک زن

52
این مطلب مفید بود ؟20
برچسب : سرقت
وبگردی