سرقت زعفران

سرقت یک کیلو زعفران از خانه نامزد توسط قاضی غیرواقعی !

تاریخ انتشار : 28 آذر 1397کد مطلب : 73343زمان مطالعه : 2 دقیقه
مرد تبهکار برای سرقت زعفران و طلا از خانه نامزدش خود راه به عنوان قاضی معرفی نموده بود.

سرقت زعفران و طلا از منزل نامزد !

میزان :سرگرد محمدرضا ملکوتی رئیس کلانتری 149 امام زاده حسن (ع)  گفت :اوایل آذرماه امسال زن جوانی به همراه مادرش به کلانتری مراجعه کرد و گفت:من معلم هستم و چند سال پیش از همسرم جدا شدم. مدتی قبل از طریق یکی از همکاران با مرد جوانی به نام بهروز آشنا شدم که خود را دادیار یکی از دادسرا های شهرستان های اطراف تهران معرفی کرده بود. ابتدا قرار بود اگر سؤال حقوقی داشتم از او بپرسم، اما بعد از مدتی ارتباط ما بیشتر شد تا جایی که یک روز بهروز از من خواستگاری کرد. از آنجایی که آدم موجهی بود با او نامزد شدم، اما شب گذشته وقتی به همراه مادرم به عروسی رفتیم بهروز به بهانه ای در خانه ماند. در زمان بازگشت متوجه شدیم او ناپدید شده و هرچه طلا و جواهر در خانه بود به همراه یک کیلوگرم زعفران را سرقت کرده است.

سرگرد ملکوتی در ادامه افزود :با طرح این شکایت پرونده ای با موضوع سرقت تشکیل و تحقیقات گسترده ای در این زمینه آغاز شد تا اینکه سرانجام مأموران کلانتری با شناسایی مخفی گاه مرد تبهکار صبح روز 25 اذرماه موفق شدند وی را در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر کنند. در جریان بازرسی از مرد جوان مقداری از زعفران های سرقتی نیز در جیب او کشف و ضبط شد.

وی در ادامه با بیان اینکه تحقیقات برای مشخص شدن زوایانی پنهان این پرونده همچنان ادامه دارد افزود:خانواده ها بدون شناخت کافی از فردی که به تازگی وارد خانواده آن ها شده است به او اجازه تنها ماندن از خانه را ندهند.

انتهای پیام/ک.ک

سرقت یک کیلو زعفران از خانه نامزد توسط قاضی غیرواقعی !

52
این مطلب مفید بود ؟20
برچسب : سرقت
وبگردی