سریال جدید

حضور پاک نیت و معتضدی در سریال جدید شبکه

تاریخ انتشار : 12 آذر 1396کد مطلب : 60713زمان مطالعه : 2 دقیقه
محمود پاک نیت و نگین معتضدی به تازگی مقابل دوربین سریال جدید شبکه رفتند، فیلمبرداری این سریال با کارگردانی احمد معظمی ادامه دارد.

بازیگران جدید جلوی دوربین سریال جدید شبکه

تصویربرداری سریال «شبکه» به کارگردانی احمد معظمی و تهیه کنندگی ابوالفضل صفری کماکان در تهران ادامه دارد و محمود پاک نیت و نگین معتضدی به تازگی مقابل دوربین این سریال رفتند.

پاک نیت نقش تاثیرگذاری را در روند داستان برعهده دارد و پیش بینی می شود، یکی از بازی های متفاوت کارنامه اش را در این مجموعه شاهد باشیم.

سریال جدید

پاک نیت مقابل دوربین سریال شبکه

«باغ بی روزنه» عنوان فصل اول «شبکه» است که در 15 قسمت با محوریت امنیت نرم و آسیب های اجتماعی در حال ساخت است.

اتفاقات این مجموعه همگی برگرفته از پرونده های واقعی است و نتیجه تحقیقات پیاپی و پژوهش های طولانی مدتی است که خروجی اش در اختیار کارشناسان متعددی در حوزه های مختلف دینی، روانشناسی، فرهنگی و گروهی از فعالان اجتماعی گذاشته شده و در جلساتی جداگانه نظرات آنها روی طرح ها ارزیابی و اعمال شده است.

سریال جدید

معتضدی مقابل دوربین سریال شبکه

گفتنی است؛ ابوالفضل صفری تهیه کننده، احمد معظمی کارگردان ، هومان فاضل نویسنده فیلمنامه و مرتضی اصفهانی مشاور پروژه این سریال تلویزیونی هستند.

بیوگرافی محمود پاک نیت و نگین معتضدی:

محمود پاک نیت متولد 10 دی 1331 در کازرون است. محمود پاک نیت، از سال 1348 در زمینهٔ تئاتر شروع به کار کرد و در 52 نمایش حضور یافت. وی در سال 1352 به استخدام اداره کل فرهنگ و هنر درآمد. از سال 1367 به فعالیت در عرصه سینما و تلویزیون پرداخت و موفق به اخذ درجهٔ یک هنری از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گردید. با مجموعه پرطرفدار روزی روزگاری به محبوبیت دست یافت؛ و محبوبیت او با مجموعه های پدرسالار و پس از باران ادامه یافت. او در سریال یوسف پیامبر در نقش یعقوب ایفای نقش کرده است. وی همسر مهوش صبرکن (بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون) است. وی در سریال شهرزاد در نقش جمشید پدر شهرزاد به ایفای نقش پرداخت.

نگین معتضدی متولد 3 مهر 1364 است. وی در سریال ویلای من به کارگردانی مهران مدیری شناخته شد و در سریال های گذر از رنج ها ، « تکیه بر باد » و « شاید برای شما هم اتفاق بیفتد » و همچنین اپیزود چهارگاه سریال « روزهای بهتر » نیز ایفای نقش داشت.او در برنامه دورهمی مهران مدیری به عنوان مهمان حضور داشت. همسر نگین معتضدی جواد خیرخواه استو طلا معتضدی خواهر وی در عرصه نویسندگی فعالیت دارد و در برخی قسمت های شاید برای شما اتفاق بیفتد همکاری داشته است.

حضور پاک نیت و معتضدی در سریال جدید شبکه

51
این مطلب مفید بود ؟10
برگرفته از باشگاه خبرنگاران جوان،ویکی پدیا/ی
وبگردی