سریال جیران
لوگوی سریال جیران اثر جدید حسن فتحی در اینستاگرام احسان جوانمرد نویسنده این سریال رونمایی شد.

سریال جیران تجربه مشترک حسن فتحی و احسان جوانمرد

حسن فتحی کارگردانی که این روزها با ساخت فیلم مست عشق درباره شمس تبریزی و مولانا حواشی متعددی را پشت سر گذاشته است با سریال جدیدی به نمایش خانگی می آید.

این کارگردان کشورمان که تجربه موفقی چون سریال شهرزاد را در نمایش خانگی دارد، ساخت سریال جدیدی به نویسندگی احسان جوانمرد را برای نمایش خانگی آغاز کرد.

داستان سریال جیران به کارگردانی حسن فتحی

احسان جوانمرد نویسنده سریال بانوی عمارت در سریال جدید حسن فتحی با او همکاری میکند و شب گذشته با انتشار پستی درباره ساخت سریال جیران توضیح داد.

سریال جیران

رونمایی از لوگوی سریال جیران

احسان جوانمرد با رونمایی از لوگوی سریال جیران درباره این سریال نوشت:

با شروع پیش تولید سریال تاریخی جیران جدیدترین اثر حسن فتحی، روابط عمومی این مجموعه در اولین تیزر رسمی خود از لوگوی سریال رونمایی کرد.لوگوی سریال جیران توسط مهدی میرباقری طراحی و اجرا شده است.

عوامل سریال جیران

حسن فتحی،اسماعیل عفیفه و احسان جوانمرد با سریال جیران در نمایش خانگی

احسان جوانمرد و حسن فتحی به عنوان نویسنده سریال جیران در کنار اسماعیل عفیفه به عنوان تهیه کننده حضور دارند.

خلاصه داستان جیران ساخته جدید حسن فتحی

زنهار که طراز و طریقت گم شده و مجاز و حقیقت به هم آمیخته. سهم رعیت کابوس است و سهم سلطان تخت طاووس. کجاست تدبیر کریم خان که تاج شاهی پس بگیرد از ما ندانم کارها؟ کجاست شمشیر نادر که انتقام بکشد از ما خراب کارها؟ مملکت آشفته است و امیرکبیر در گور خفته است. هر نامی آبستن ننگ است و هر صلحی آبستن جنگ. آدمیزاد قبله عالم هم که باشد پناه می خواهد. قلعه ای می خواهد که جان پناهش باشد. برای اولاد آدم هیچ قلعه ای محکم تر از عشق نیست. بدهید همه جا جار بزنند که:ایهالناس! دیروز در حوالی تجریش پادشاه شما عاشق شد ….

پیش تولید، ساخت و انتخاب لوکیشن های سریال جیران در تهران آغاز شده است و بزودی عوامل و بازیگران این سریال معرفی خواهند شد.

جیران سریال جدید حسن فتحی در نمایش خانگی + داستان

3.923
این مطلب مفید بود ؟185
منبع : صفحه احسان جوانمرد / بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی