بازیگران سریال زیر همکف
داستان و بازیگران سریال زیر همکف به کارگردانی بهمن گودرزی و تهیه کنندگی رضا جودی به همراه تصاویری از بازیگران این سریال را در ادامه مشاهده میکنید.

ساخت سریال زیر همکف به کجا رسید

سریال زیر همکف به کارگردانی بهمن گودرزی و تهیه کنندگی رضا جودی با حضور چهره های سرشناس سینما و تلویزیون برای شبکه یک سیما در حال ساخت است. این سریال که تصویربرداری آن از اواخر آبان ماه آغاز شده بود با پشت سر گذاشتن مراحل تصویربرداری ، تدوین و مراحل فنی سال آینده روی آنتن شبکه یک سیما میرود.

بازیگران سرشناسی در سریال زیر همکف جلوی دوربین رفته اند که در اامه به معرفی بیشتر داستان و بازیگران این سریال به همراه تصاویری از آنها می پردازیم.

معرفی داستان و بازیگران سریال زیر همکف

سریال زیر همکف به نویسندگی مهدی حمزه و احسان لطفیان ، سریالی برای شبکه یک سیما است که هومن شاهی خواننده کشورمان به عنوان یکی از بازیگران آن جلوی دوربین رفته است.

هومن شاهی و عزت الله مهرآوران

هومن شاهی و عزت الله مهرآوران در سریال زیر همکف

در خلاصه داستان سریال زیر همکف آمده است :زندگی قانون های زیادی داره. ولی به نظر من مهمترینش اینه که راحت، نه بگین و هیچ وقت از نه گفتن نترسین. موافقین؟ نه؟

عزت الله مهرآوران و ویدا جوان

عزت الله مهرآوران و ویدا جوان در سریال زیر همکف

بازیگران سریال زیر همکف عبارتند از : هومن شاهی، ویدا جوان ، نگین معتضدی ، زهرا گلدوست ، نادر داهیم ، سامان دارابی، خاطره حاتمی، بهادر مالکی، عزت الله مهرآوران، محمود جعفری، نادر داهیم، پریسا مقتدی و یزدان فتوحی.

بازیگران سریال زیر همکف

بازیگران سریال زیر همکف در یک قاب

عوامل ساخت سریال زیر همکف عبارتند از : مدیر تصویربرداری:فریبرز سیگارودی ، مدیربرنامه ریزی و دستیار اول کارگردان:رضا بختیاری نیک ، طراح چهره پردازی:محسن دارسنج ، طراح صحنه:آبتین برقی ، صدابردار:جواد مقدس ، طراح لباس:زهرا صمدی ، مدیر تولید:وحید مرادی ، مدیر تدارکات:یوسف آقایی ، تصویربردار:رضا گوگانی ،گروه کارگردانی:مهران شهرآشوب - ایمان فرزانی، منشی صحنه:مارال فتحی ، مجریان گریم:مسعود رئیس الساداتی و نسرین حاجی زاده ، دستیاران صحنه:مهدی سنگی و جواد بهبودی ، دستیاران صدا:سیاوش عطاخانی و حوری شفیعیون، دستیار لباس:مرضیه نیادی ، نویسندگان:مهدی حمزه و احسان لطفیان ، تدوین:مهدی جودی، عکس:سمیرا بختیاری.

عکس های سریال زیر همکف

ویدا جوان

ویدا جوان در سریال زیر همکف

پریسا مقتدی و خاطره حاتمی

پریسا مقتدی و خاطره حاتمی در سریال زیر همکف

 بازیگران سریال زیر همکف

عکسی از بازیگران سریال زیر همکف

عزت الله مهرآوران

سریال زیر همکف با بازی عزت الله مهرآوران

سریال زیر همکف

عکسی از بازیگران سریال زیر همکف

هومن شاهی و ویدا جوان

هومن شاهی و ویدا جوان در سریال زیر همکف

هومن شاهی

سریال زیر همکف با بازی هومن شاهی

هومن شاهی

بازی هومن شاهی در سریال زیر همکف

عزت الله مهرآوران

پریسا مقتدی و عزت الله مهرآوران در نمایی از سریال زیر همکف

داستان و بازیگران سریال زیر همکف + تصاویر جدید

4.320
این مطلب مفید بود ؟173
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
وبگردی