نگین معتضدی
نگین معتضدی بازیگر سریال محکومین با انتشار کلیپی از سریال محکومین از پخش این سریال در شبکه یک سیما از دوم دی ماه گفت.

زمان دقیق پخش سریال محکومین مشخص شد

شبکه یک سیما یکی از پربیننده ترین شبکه های سیما است که از هفته آینده سریال جدیدی را روی آنتن میبرد . محکومین عنوان سریال جدیدی است که با دو کارگردان مراحل تصویربرداری را پشت سر گذاشته از هفته آینده از شبکه یک سیما پخش میشود . نگین معتضدی زمان دقیق پخش این سریال را لو داد.

نگین معتضدی و پژمان بازغی

نگین معتضدی و پژمان بازغی در سریال محکومین

نگین معتضدی بازیگر سریال محکومین با انتشار کلیپی از سریال محکومین در اینستاگرامش نوشت :سریال محکومین از دوم دی ماه،هرشب ساعت٢٢:١٥ از شبکه یک سیما...

این سریال به کارگردانی اقای حسین قناعت نازنین و تهیه کنندگی اقای مفید عزیز انجام شد...

سریالی با داستانهای ساده و بسیار زیبا...امیدوارم ببینید و لذت ببرید....

سریال محکومین

پخش سریال محکومین از دوم دی ماه در شبکه یک سیما

تصویربرداری سریال محکومین به دو گروه تقسیم شده بود و سیدجمال سیدحاتمی و حسین قناعت به طور همزمان هر کدام دو اپیزود مجزا را مقابل دوربین بردند.

لیلا زارع

لیلا زارع بازیگر ثابت سریال محکومین

موضوع این سریال اپیزودیک، مجازات جایگزین است و در آن تلاش شده تا در قبال جرم و تخلفات غیرعمد، به جای مجازات زندان، در فضایی دیگر محکومیت مجرم سپری شود.

پژمان بازغی

پژمان بازغی در سریال محکومین

لیلا زارع ، مسعود کرامتی، تینو صالحی و علی شادمان، حسین مهری، محمد حاتمی، مسعود کرامتی، بهادر مالکی، شیدا خلیق، سوگل قلاتیان، افسانه تهرانچی، پریسا راد، مسعود میرطاهری، امین میری، سپیده خداوردی، پژمان بازغی، سیروس گرجستانی، ساغی زینتی، آتش تقی پور، مریم کاویانی، نیما شاهرخ شاهی، کامران تفتی، نگین معتضدی، بهرام ابراهیمی، حسین محجوب، مریم سعادت و شبنم قلی خانی و ... نیز در اپیزودهای دیگر این سریال حضور خواهند داشت.

محمد حاتمی

محمد حاتمی در سریال محکومین

سریال محکومین به تهیه کنندگی بهروز مفید، کاری از گروه فیلم و سریال شبکه یک سیما است که در 30 قسمت 45 دقیقه ای در دست تولید است.

لیلا زارع

بازی متفاوت لیلا زارع در سریال محکومین

 

سریال محکومین از دوم دی ماه روی آنتن میرود + تصاویر

56
این مطلب مفید بود ؟60
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی