شبنم قلی خانی
در این مطلب از بخش فرهنگ و هنر نمناک به معرفی سریال های جدید که به زودی روی آنتن شبکه دو سیما میروند می پردازیم.

سریال های جدید شبکه دو که به زودی آماده نمایش میشوند

استقبال مردم از پخش سریال های تلویزیونی عوامل و دست اندرکاران سریال سازی را ترغیب میکند تا با ساخت سریال های جدید مخاطبان تلویزیون را به این رسانه ملی بیش از پیش علاقه مند کنند.

جدول پخش شبکه های مختلف سیما در مناسبت هایی مانند ماه رمضان، عید نوروز ، ایام محرم و صفر روزهای شلوغی را سپری میکند اما با گذر از این مناسبت ها و پایان سریال های مناسبتی بسیاری از مخاطبان تلویزیون منتظر پخش سریال هایی متنوع هستند تا حال و هوای پخش و مردم با تغییراتی روبرو شود.

با اتمام ایام محرم و صفر و پایان سریال مناسبتی این ماه مخاطبان شبکه دو سیما منتظر پخش سریال هایی جدید در این شبکه هستند که در ادامه به معرفی آنها می پردازیم.

سریال های جدید در لیست پخش شبکه دو

شبکه دو سیما برای نیمه دوم پاییز و زمستان 98 سریال های جدیدی را در دست ساخت دارد که تا به این زمان خبرهایی از پخش سریال هایی چون بیگانه ای با من است، از سرنوشت و حکایت های کمال در این شبکه به گوش میرسد.

سریال بیگانه ای با من است

سریال بیگانه ای با من است به کارگردانی احمد امینی و تهیه کنندگی بهروز مفید سریالی برای شبکه دو سیما است که به زودی و بعد از تکمیل مراحل فنی و تدوین روی آنتن این شبکه میرود.

شبنم قلی خانی

شبنم قلی خانی در سریال بیگانه ای با من است

داستان سریال بیگانه ای با من است روایتی از جابجایی یک خدمتکار با عروس خانواده است که ماجرا در سالهای ابتدایی دهه هفتاد میگذرد و فروغ فروهیده نویسندگی این سریال را برعهده داشته است.

 پژمان بازغی

بازی پژمان بازغی در سریال بیگانه ای با من است

شبنم قلی خانی، پژمان بازغی، پوراندخت مهیمن، مهران رجبی، میلاد میرزایی، پرویز پورحسینی، نگار عابدی، ایوب آقاخانی،امیریل ارجمند، مهدی فقیه، سوگل طهماسبی، دنیا مدنی، شیوا ابراهیمی، نسرین بابایی، لیلی فرهادپور، فرهاد شهریزی، فریبا ترکاشوند، مهرداد ضیایی و ... بازیگران این سریال را تشکیل میدهند.

بیگانه با من است درامی خانوادگی است که در 30 قسمت برای گروه فیلم و سریال شبکه دو سیما تهیه و تولید می شود. (عکاس سریال:فرزاد اسعدیان)

سریال ازسرنوشت

سریال از سرنوشت در سه فصل به تهیه کنندگی علی اکبر تحویلیان و کارگردانی محمدرضا خردمند و علیرضا بذرافشان سریال جدید شبکه دو سیما است که به احتمال زیاد در اولین روزهای زمستان 98 روی آنتن این شبکه خواهد رفت.

دارا حیایی و کیسان دیباج

دارا حیایی و کیسان دیباج در سریال از سرنوشت

از سرنوشت داستان دو کودک که در پرورشگاه زندگی میکنند را به تصویر میکشد و قصه را تا دوران نوجوانی و جوانی آنها و فراز و نشیب های زندگی شان ادامه میدهد.

مائده طهماسبی و دارا حیایی

بازی مائده طهماسبی و دارا حیایی در سریال از سرنوشت

مجید واشقانی ، فریبا نادری ، لیلا بلوکات ،حسین پاکدل، حبیب دهقان نسب، مائده طهماسبی، کامران تفتی، مهدی صبایی، علیرضا استادی، مریم کاظمی، علیرضا آرا، بهزاد داوری، سارا والیانی، دارا حیایی، فاطیما بهارمست، کیسان دیباج، شبنم فرشادجو ،مرضیه موسوی، امیررضا فرامرزی، راستین عزیزپور و ... بازیگران سریال از سرنوشت را تشکیل میدهند.

سریال 50 قسمتی از سرنوشت در سه فصل برای پخش از شبکه دو سیما تهیه می شود. ( عکاس سریال :پیمان گرزم)

سریال حکایت های کمال

سریال حکایت های کمال به تهیه کنندگی محسن شایانفر و کارگردانی قدرت الله صلح میرزایی یکی دیگر از سریال هایی است که به زودی روی آنتن شبکه دو سیما میرود.

شهره لرستانی و محمود پاک نیت

بازی شهره لرستانی و محمود پاک نیت در سریال حکایت های کمال

حکایت های کمال با داستانی طنزگونه روایتی از زندگی شخصیت اصلی این قصه یعنی کمال که برگرفته از کتابی به همین نام اثر محمد میرکیانی است.

شهره لرستانی و محمدرضا شیرخانلو

شهره لرستانی و محمدرضا شیرخانلو در سریال حکایت های کمال

محمود پاک نیت، شهره لرستانی، حمید ابراهیمی، نگارعابدی، شهرام عبدلی، فلورنظری، سولماز غنی ،علی مسلمی، کاظم هژیرآزاد، سیروس میمنت، اکبرسنگی، آرش نوذری، داریوش سلیمی، سعید پیردوست، مهرداد ضیا، امیر نوری، عباس محبوب، بیتا خردمند، حسین چنگی، فریده دریامج، تقی زنجانی، حمید صفایی ، مه لقا مینوش زاده، شهربانو موسوی، محمدرضا شیرخانلو، امیرحسین کافتری، همراز اکبری و محمدحسین بلوکات بازیگران این سریال را تشکیل میدهند.

حکایت های کمال سریالی 150 قسمتی است که برای پخش از شبکه دو سیما در حال ساخت است. ( عکاس سریال :فرامرز بیات)

سریال های جدید شبکه دو در پاییز و زمستان 98

3.4145
این مطلب مفید بود ؟9946
وبگردی