سریال در قلب من
به بهانه پخش سریال در قلب من از شبکه آی فیلم مروری بر پربیننده ترین سریال های حمید لبخنده داشته ایم که توصیه میکنیم تا پایان مطلب همراه ما باشید.

پربیننده ترین سریال های حمید لبخنده در تلویزیون

سریال در قلب من به کارگردانی حمید لبخنده چند شبی است که در شبکه آی فیلم روی آنتن رفته است و همین موضوع بهانه ای شد تا مروری بر پربیننده ترین سریال های حمید لبخنده در تلویزیون داشته باشیم.

حمید لبخنده کارگردان، فیلمنامه نویس ، بازیگر و تهیه کننده کشورمان سال 65 اولین سریال تلویزیونی اش را کارگردانی کرد و در طول سالهای فعالیتش کارگردانی چند سریال را برعهده داشت که از پربیننده ترین و ماندگارترین سریال های تلویزیون شدند.

حمید لبخنده

سریال در قلب من

سریال در قلب من یکی از سریال های ماندگار حمید لبخنده است که سال 77 از شبکه سه سیما پخش شد و با استقبال زیادی از سوی مردم مواجه شد. این سریال بارها و بارها از شبکه های مختلف بازپخش شده است هنوز هم بیننده های خاص خودش را دارد.

در قلب من با روایت داستانی از زندگی دو خانواده با تفاوت طبقاتی و تفاوت در صمیمیت اعضای خانواده مقابل دوربین رفت و بازی های باورپذیر بازیگران این سریال به ماندگاری و محبوبیت بیشترش انجامید.

بازیگرانی چون حمیده خیرآبادی، ثریا قاسمی، ایرج راد، فریده صابری، پارسا پیروزفر، لعیا زنگنه، پویا امینی، علیرضا خطیبی، رزیتا غفاری، علی دهکردی، عنایت الله شفیعی، جعفر بزرگی و .... در سریال در قلب من به ایفای نقش پرداختند.

سریال در قلب من

سریال در پناه تو

سریال در پناه تو به کارگردانی حمید لبخنده یکی دیگر از سریال های ماندگار حمید لبخنده در تلویزیون است که سال 74 برای اولین بار از شبکه دو سیما پخش شد.

در پناه تو داستان دختری به نام مریم افشار با بازی لعیا زنگنه است که در پی یک انتخاب اشتباه زندگی مشترکش به جدایی می انجامد اما این جدایی سرانجام خوشی برایش در پی دارد و با عشق حقیقی زندگی اش آشنا میشود.

سعید پورصمیمی،ثریا قاسمی،ایرج راد،آزیتا لاچینی،پری امیرحمزه،حبیب دهقان نسب،پارسا پیروزفر،لعیا زنگنه،رامین پرچمی،حسن جوهرچی،سحر زکریا، رزیتا غفاری، شهرزاد عبدالمجید و... در سریال در پناه تو به ایفای نقش پرداخته اند.

سریال در پناه تو

سریال با من بمان

سریال با من بمان یکی دیگر از سریال های حمید لبخنده است که سال 81 از شبکه سه سیما پخش شد و نظرات مثبتی از سوی مخاطبان دریافت کرد.

با من بمان داستان دختر خبرنگاری به نام مینا است که به کنکاش در زندگی زنان بی سرپرست می پردازد و اتفاقات زندگی گذشته اش او را درگیر ماجراهایی تازه میکند.

یکتا ناصر، افسانه بایگان، احمد دامود، حسین کسبیان، سام درخشانی، هما روستا، جمال اجلالی، حمیدرضا پگاه، آزیتا لاچینی، جمشید لایق، سروش خلیلی، مهدی پاکدل، ستاره اسکندری، مرتضی کاظمی، سعید داخ، ارژنگ فرخ پیکر، رضا آقایی، ابراهیم بصیرت و .... بازیگران سریال با من بمان را تشکیل میدهند.

یکتا ناصر

حمید لبخنده ساخت سریال های دیگری چون مهر و ماه ، پیدا و پنهان ، کارآگاهان و ... را در کارنامه هنری اش دارد.

سریال های حمید لبخنده از در قلب من و در پناه تو تا با من بمان

3.67
این مطلب مفید بود ؟52
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی