سریال

سریال هایی که به زودی روی آنتن شبکه سه میروند

تاریخ انتشار : 31 مرداد 1396کد مطلب : 55242زمان مطالعه : 2 دقیقه
شبکه سه سیما برای روزهای آینده سریال های خوبی را برای پخش در نظر گرفته است که از میان آنها میتوان به سریال عقیق ، سریال آنام و سریال لیسانسه ها اشاره کرد.

آخرین وضعیت سریال های آماده پخش شبکه سه

شبکه سه سیما برای روزهای پیش رو و پاییز 96 سریال های ویژه ای درنظر گرفته است که از میان آنها به سه سریالی که به زودی روی آنتن شبکه سه میروند اشاره میکنیم. سریال عقیق ساخته بهرنگ توفیقی ، سریال آنام به کارگردانی جواد افشار و سریال لیسانسه های سروش صحت در لیست پخش شبکه سه سیما قرار دارند.

سریال های شبکه سه سیما در روزهای آینده

سریال

سریال های شبکه سه سیما

سریال عقیق ساخته بهرنگ توفیقی:

سریال محرمی عقیق به کارگردانی بهرنگ توفیقی و تهیه کنندگی محمدرضا شفیعی امسال در شبکه سه به تولید و پخش خواهد شد. فیلمنامه این سریال را سعید نعمت الله به نگارش درآورده است.

این سریال در 13 قسمت ساخته می شود و فضای آن تاریخ معاصر را در بر می گیرد که به سال های 1315 تا 1320 می رسد. سعید نعمت الله پیش از این سریال فیلمنامه سریال زیرپای مادر را نوشته است.

سریال

بهرنگ توفیقی سریالی برای شبکه سه میسازد

از سریال های بهرنگ توفیقی میتوان به انقلاب زیبا ، پشت بام تهران و زیر پای مادر اشاره کرد.

سریال آنام به کارگردانی جواد افشار:

جواد افشار که سریال موفقی چون کیمیا را در کارنامه هنری خود دارد این بار اقدام به ساخت یک سریال با بازیگران مطرح در دو لوکیشن کرده است. سریال آنام به کارگردانی جواد افشار و تهیه کنندگی اسماعیل عفیفه به زودی روی آنتن شبکه سه سیما میرود.

سریال

سریال آنام ساخته جواد افشار

گلچهره سجادیه، شبنم قلی خانی ، سیروس گرجستانی، شهرام خزرایی، ناصر هاشمی، هادی افتخار زاده، وحید فرشی، زکیه کریمی، فیروز عاقلی، سویل شیرگیر، فاطمه حسینی، رقیه شاد خواه، سیامک افسایی، بهرام نوبری، فریبا سهرابی، تینا عبدی، رباب رضا زاده، هاله مازنی، حسین عزیزی، مهدی فتحی، علیرضا موسلانی، حمید صلاحی، علی پور صدیقیان، فروغ مشقتی، میثم ولی خانی، نادیا پشم چی، امین حاجی اکبری و الناز ثابت ایمانی هستند.

سریال

سیروس گرجستانی بازیگر سریال آنام

سریال آنام ژانری اجتماعی خانوادگی دارد و درباره مادری به نام آنام است که درگیر مسائل زندگی و خانواده اش است.

سریال لیسانسه های سروش صحت :

فصل اول سریال لیسانسه ها با بازی امیرحسین رستمی ، هوتن شکیبا، امیر کاظمی به کارگردانی سروش صحت با استقبال خوبی از سوی مخاطبان روبه رو شد و بعد از پایان فصل اول فیلمبرداری فصل دوم این سریال آغاز شد تا برای پاییز 96 از شبکه سه سیما آماده پخش شود.

سریال

امیرحسین رستمی و امیر کاظمی در سریال لیسانسه ها

سروش صحت در این مجموعه ی طنز با زبان متفاوتی به نقد و بررسی معضلات اجتماعی به خصوص در احوالات جوانان پرداخته است و قرار است در فصل دوم قصه نیز با محوریت شخصیت ها و اتفاقات اطراف زندگی آنها پیگیری شود.

سریال

هوتن شکیبا در سریال لیسانسه ها

 

سریال هایی که به زودی روی آنتن شبکه سه میروند

3.315
این مطلب مفید بود ؟105
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی