مهران رجبی
مهران رجبی بازیگر طناز سینما و تلویزیون است که نقش های ماندگار زیادی در کارنامه هنری اش دارد که در ادامه این مطلب مروری بر آنها خواهیم داشت.

ماندگارترین سریال های مهران رجبی

مهران رجبی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان یکی از چهره های سرشناس دنیای هنر است که بازیگری را از سال 1375 با مجموعه بچه های مدرسه همت آغاز کرد و بعد از آن تجربه های موفقی را در سینما و تلویزیون پشت سر گذاشت.

مهران رجبی در روستای واریان کرج متولد شد و سالهای دوران ابتدایی اش را در روستا و در کنار خانواده ای که به کشاورزی و دامداری مشغول بودند گذراند تا اینکه برای تحصیل در دوران راهنمایی به همراه خانواده اش به کرج آمد و بعد از ازدواج هم همانجا ماندگار شد.

به بهانه نزدیک شدن به پخش سریال جدید مهران رجبی در تلویزیون مروری بر نقش های ماندگار او داشتیم که توصیه میکنیم تا پایان مطلب همراه ما باشید.

مروری بر سریال های مهران رجبی در تلویزیون

مهران رجبی با معرفی رضا میرکریمی دوستان دوران دانشگاهش به دنیای هنر راه یافت و اولین تجربه تلویزیونی و سینمایی اش مربوط به بازی در فیلم های رضا میرکریمی است.

مهران رجبی در سریال بچه های مدرسه همت

اولین نقش آفرینی مهران رجبی در تلویزیون مربوط به بازی او در مجموعه بچه های مدرسه همت به کارگردانی رضا میرکریمی است که سال 75 و 76 از شبکه دو سیما پخش شد.

مهران رجبی

مهران رجبی در سریال بچه های مدرسه همت

مهران رجبی در این مجموعه نوستالژیک ایفاگر نقش معلم در مدرسه همت است که دانش آموزان این مدرسه شبانه روزی هر روز با اتفاقاتی متفاوت در این مدرسه مواجه میشوند.

مهران رجبی

مهران رجبی بازیگر سریال سه در چهار

مهران رجبی بعد از بازی در مجموعه بچه های مدرسه همت در سریال های دیگری چون دوران سرکشی ، روزهای بیادماندنی ، مزرعه آفتابگردان ، زیرزمین ، 101 راه برای ذله کردن پدر و مادر، صاحبدلان ، یک وجب خاک ایفای نقش کرد که نقش آفرینی های موفق او راه را برای بازی های درخشان بعدی اش باز کرد و مورد توجه بسیاری از کارگردان ها قرار گرفت.

مهران رجبی در سریال راه بی پایان

سریال راه بی پایان به کارگردانی همایون اسعدیان یکی دیگر از سریال های مهران رجبی است که در آن ایفاگر نقش میکائیل مستخدم خانه بهزاد توتونچی با بازی آتیلا پسیانی بود.

سریال راه بی پایان

مهران رجبی بازیگر سریال راه بی پایان

مهران رجبی به خوبی توانست از عهده ایفای این نقش هم برآید و در کنار بازیگرانی چون آتیلا پسیانی ، فرهاد اصلانی ، هومن سیدی ، آزاده صمدی ، مهرداد ضیایی و ... به ایفای نقش بپردازد.

مهران رجبی در سریال روزگار قریب

نقش آفرینی های موفق مهران رجبی راه را برای بازی های بعدی او باز کرد و مقدمه ای شد تا در سریال روزگار قریب ایفاگر نقش میرزا علی اصغر پدر دکتر محمد قریب شود.

مهران رجبی

مهران رجبی در سریال روزگار قریب

روزگار قریب سریالی به کارگردانی کیانوش عیاری درباره زندگی دکتر محمد قریب بود که پخش آن از پاییز سال 86 در شبکه سه سیما آغاز شد.

مهران رجبی در سریال سه در چهار

مهران رجبی بعد از بازی در سریال روزگار قریب در سریال هایی چون قرارگاه مسکونی ، دریا در غربت و یک مشت پر عقاب ایفای نقش کرد و بعد از آن بازیگر سریال سه در چهار به کارگردانی مجید صالحی شد و با این سریال از خردادماه 87 روی آنتن شبکه یک سیما رفت.

سریال سه در چهار

مهران رجبی در سریال سه در چهار

بازی مهران رجبی در نقش سیروس املشی در سریال سه در چهار مورد توجه بسیاری از مخاطبان این سریال قرار گرفت و حسابی به دل مخاطب نشست.

سه در چهار داستانی از دو باجناق به نام های سیروس و رحمان است که تصمیم میگیرند برای به دست آوردن درآمد خوب یک شرکت خدماتی راه اندازی کنند و همین کار و زندگی در کنار هم در یک خانه ماجراهای این سریال را رقم میزند.

مهران رجبی

مهران رجبی در سریال روزهای بد به در

از دیگر سریال های مهران رجبی میتوان به مثل هیچکس ، عملیات 125 ، دیدار ، عبور از پاییز ، چاردیواری ، لطفا دور نزنیم، آسمان همیشه ابری نیست، خوش نشین ها ،از یاد رفته ، سی امین روز ، شوق پرواز ، خانه ای روی تپه ، روزهای بد به در و ... میتوان نام برد.

مهران رجبی عمو غفور سریال گذر از رنج ها

مهران رجبی

مهران رجبی در سریال گذر از رنج ها

مهران رجبی در سریال گذر از رنج ها به کارگردانی فریدون حسن پور ایفاگر نقش عمو غفور است که به اعتقاد خودش یکی از نقش های دوست داشتنی در طول سالهای فعالیت در تلویزیون است.

مهران رجبی در نقش قربانعلی معراجی ها

برزو ارجمند و مهران رجبی

برزو ارجمند و مهران رجبی در سریال معراجی ها

یکی دیگر از بازی های مهران رجبی در تلویزیون مربوط به بازی او در سریال معراجی ها ساخته مسعود ده نمکی و نقش قربانعلی است که شهریورماه سال 93 از شبکه یک سیما پخش شد.

مهران رجبی در سریال دردسرهای عظیم

دردسرهای عظیم به کارگردانی برزو نیک نژاد یکی دیگر از سریال های مهران رجبی است که فصل اول آن سال 93 و فصل دوم آن سال 94 روی آنتن شبکه سه سیما رفت.

جواد عزتی و مهران رجبی

جواد عزتی و مهران رجبی در سریال دردسرهای عظیم

بازی در نقش آقای میرزاده در سریال دردسرهای عظیم از مهران رجبی چهره محبوب تری نزد مردم ساخت و در کنار بازیگرانی چون مهدی هاشمی ، جواد عزتی ، الناز حبیبی ، مریم سعادت، صفا آقاجانی ، شهین تسلیمی و .... دو فصل موفق از این سریال را روی آنتن برد.

مهران رجبی در سریال لیسانسه ها

سریال لیسانسه ها به کارگردانی سروش صحت یکی دیگر از سریال های مهران رجبی است که به زودی سومین فصل این سریال هم روی آنتن خواهد رفت.

امیرحسین رستمی و مهران رجبی

امیرحسین رستمی و مهران رجبی در سریال لیسانسه ها

مهران رجبی در سریال لیسانسه ها پاکبان بوستانی است که شخصیت های اصلی این سریال هراز چندگاهی به آنجا سر میزنند و از مشکلاتشان به استخری که در این بوستان است پناه میبرند.

آچمز ، زوج یا فرد ، 87 متر ، کوبار ، غیرعلنی ، پرده نشین ، سرزمین کهن از جمله سریال هایی هستند که مهران رجبی در آنها به ایفای نقش پرداخته است.

مهران رجبی

مهران رجبی در سریال افسانه هزارپایان

مهران رجبی

مهران رجبی در سریال پرده نشین

سریال های مهران رجبی از بچه های مدرسه همت تا فوق لیسانسه ها

3.431
این مطلب مفید بود ؟2110
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
برچسب : مهران رجبی
وبگردی