الهام طهموری
وارش سریال جدید شبکه سه سیما است که پخش آن از فردا 17 آذرماه در شبکه سه سیما آغاز میشود.

پخش سریال وارش از 17 آذر در شبکه سه

سریال وارش با نام قبلی بهترین سالهای زندگی ما سریال جدید شبکه سه سیما است که جایگزین فوق لیسانسه ها در پخش شد و از فردا 17 آذرماه در شبکه سه سیما روی آنتن میرود.

با اتمام پخش سریال فوق لیسانسه ها ، سریال وارش جایگزین آن در پخش شد و با حضور بازیگران سرشناس دنیای هنر و داستانی پر فراز و نشیب از فرداشب روی آنتن میرود.

سریال تلویزیونی وارش هرشب از ساعت 20:45 از شبکه سه سیما پخش می شود و باز پخش آن 1:00 بامداد ،10 صبح و 14 و 30 بعد از ظهر روز بعد است.

نیلوفر شهیدی

در خلاصه داستان سریال وارش آمده است:

یارمحمد برای فرار از گرسنگی و خشکسالی به شمال کشور می رود تا شغل ماهیگیری را پیشه کند. او که نمی داند ماهیگیریِ آن منطقه در سلطه گردنکشی به نام تراب است، به دریا می زند و مقابل تراب می ایستد. وارش بیوه جواد که سالها تراب در خیال ازدواج با اوست، با دیدن دلاوری یارمحمد دل به او می بندد و به تراب جواب رد می دهد. تراب نقشه ای می چیند تا یارمحمد را از سر راه بردارد، اما اتفاقی که هیچکس انتظارش را نمی کشد، از راه رسیده و سرنوشت آدم ها را به هم پیوند می زند.

علیرضا کمالی

بازیگران سریال وارش عبارتند از :

علیرضا کمالی، الهام طهوری، بهنام تشکر، علیرضا جلالی تبار، هدایت هاشمی، برزو ارجمند، امیررضا دلاوری، داریوش کاردان، شهرام قائدی، رحیم نوروزی، رامین راستاد، مهدی امینی خواه، سهیلا رضوی، حدیثه تهرانی، نیلوفر شهیدی، علی سلیمانی، فرخ نعمتی، کورش سلیمانی، نسرین بابایی، افشین سنگچاپ، آوا دارویت، قربان نجفی، فریبا طالبی، مینا نوروزی، فریده دریامج، سهی بانو ذوالقدر، ساناز سماواتی، وحید شیخ زاده، پیام احمدی نیا، بهراد خرازی، فرج الله گلسفیدی، انوش نصر، کرامت رودساز، حمیدرضا داوری، مهدیه کوهستانی و ... در این سریال ایفای نقش کرده اند.

سالار عقیلی خواننده موسیقی سنتی کشورمان تیتراژ پایانی سریال وارش را خوانده است.

هدایت هاشمی

مجموعه تلویزیونی وارش به کارگردانی احمد کاوری و تهیه کنندگی محمودرضا تخشید سریالی پر بازیگر است که در 34 قسمت روی آنتن شبکه سه سیما میرود.

سریال وارش به آنتن شبکه سه رسید+زمان پخش و تکرار

3.812
این مطلب مفید بود ؟93
وبگردی