سریال پادری
سریال پادری با بازی هومن برق نورد، امیرحسین رستمی و بهنام تشکر در پخش مجدد روی آنتن شبکه یک سیما میرود.

پخش مجدد سریال پادری از شبکه یک

سریال پادری به کارگردانی محمدحسین لطیفی و تهیه کنندگی سیدمحمود رضوی سریالی پرطرفدار در شبکه یک سیما بود که ماه رمضان سال 95 روی آنتن رفت.

پادری که در واقع فصل دوم سریال دودکش بود با بازی بازیگران محبوب فصل قبل جلوی دوربین رفت و باز هم توانست نظر مثبت مخاطبان را جلب کند.

سریال پادری روی آنتن شبکه یک میرود

پادری سریالی از محمدحسین لطیفی کارگردان مشهور سینما و تلویزیون است که به عنوان فصل دوم سریال دودکش مهمان ماه رمضانی شبکه یک در تابستان 95 شد و با بازی های باورپذیر بازیگرانش به یکی از پربیننده ترین سریال ها تبدیل شد.

هومن برق نورد و بهنام تشکر

هومن برق نورد و بهنام تشکر در سریال پادری

سریال پادری که به عنوان فصل دوم سریال دودکش ساخته شد درباره مشکلات خانواده فیروز مشتاق با بازی هومن برق نورد است که به همراه خانواده اش یک قالیشویی را اداره میکند و در فصل دوم این سریال درپی مشکلاتی که برای قالیشویی ایجاد میشود تصمیم هایی میگیرند که داستان پرماجرای سریال پادری را رقم میزند.

بازیگران سریال پادری

بازیگران طناز سینما و تلویزیون در سریال پادری

هومن برق نورد ، امیرحسین رستمی و بهنام تشکر به عنوان بازیگران اصلی این سریال در کنار چهره هایی چون جمشید مشایخی،سیما تیرانداز، نگار عابدی، مجید یاسر، ابراهیم آبادی، کریم قربانی، شهین تسلیمی، محمدرضا شیرخانلو، یاس نوروزی و زینب فلاحت پیشه به ایفای نقش پرداختند.

بازیگران سریال پادری

امیرحسین رستمی، مجید یاسر و بهنام تشکر در سریال پادری

اولین قسمت سریال پادری 30 خرداد ساعت 15 بامداد روی آنتن شبکه یک سیما میرود و تکرار این سریال روز بعد ساعت 9:30 از شبکه یک سیما پخش میشود.

بازیگران سریال پادری

بازیگران سریال پادری در کنار آقای کارگردان

سریال پادری با هومن برق نورد و امیرحسین رستمی در شبکه یک

4.37
این مطلب مفید بود ؟61
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
برچسب : سریال پادری
وبگردی