سعید آقاخانی
سعید آقاخانی بازیگر و کارگردان کشورمان امسال با دو فیلم کامیون به کارگردانی کامبوزیا پرتوی و ماهور ساخته حمید زرگرنژاد در جشنواره فجر حاضر میشود.

حضور پررنگ سعید آقاخانی در جشنواره فجر 96

سعید آقاخانی را همه ما با سریال پشت کنکوری ها ، من یک مستاجرم و متهم گریخت به خوبی میشناسیم . بازیگر و کارگردان مطرح سینما و تلویزیون اغلب بخاطر کارهای جذابش در تلویزیون شناخته میشود. بازیگری که کارهای طنز زیادی در کارنامه هنری اش دارد ، با بازی در فیلم های جدی به خوبی نشان داد که هنر بازیگری او به دنیای طنز محدود نمیشود.

سعید آقاخانی امسال با دو فیلم کامیون به کارگردانی کامبوزیا پرتوی و ماهور ساخته حمید زرگرنژاد در جشنواره فجر حاضر میشود.

سعید آقاخانی با دو فیلم در انتظار سیمرغ جشنواره فجر

سعید آقاخانی پیش از این در سی و سومین دوره جشنواره فیلم فجر برای ایفای نقش در فیلم خداحافظی طولانی به کارگردانی فرزاد موتمن پس از رقابت تنگاتنگ با سیامک صفری برای بازی در فیلم اعترافات ذهن خطرناک من به کارگردانی هومن سیدی ، سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد را به خود اختصاص داد.

سعید آقاخانی

ساره بیات و سعید آقاخانی در خداحافظی طولانی

خداحافظی طولانی عاشقانه ای در فضای کارگری و صنعتی است و ماجرای مردی را روایت می کند که از اتهام یک قتل جنجالی تبرئه شده، ولی جامعه و اطرافیانش هنوز به عنوان مجرم نگاهش می کنند. مرد که درگیر یک رابطه عاطفیست، برای تداوم عشق و زندگی باید بر این بحران غلبه کند.

سعید آقاخانی با فیلم کامیون در جشنواره فجر

سعید آقاخانی

نیکی کریمی و سعید آقاخانی در فیلم کامیون

فیلم سینمایی کامیون به نویسندگی و کارگردانی «کامبوزیا پرتوی با بازی درخشان و متفاوت سعید آقاخانی یکی از فیلم های حاضر در بخش مسابقه سودای سیمرغ جشنواره فیلم فجر است.

سعید آقاخانی

سعید آقاخانی در فیلم کامیون

در فیلم سینمایی کامیون سعید آقاخانی، نیکی کریمی، تروسکا جولا، رامین راستاد، یعقوب پرسا، نسرین مرادی و ... به ایفای نقش می پردازند.

سعید آقاخانی با فیلم ماهور در جشنواره فجر

ماهور به کارگردانی و نویسندگی حمید زرگرنژاد و تهیه کنندگی علیرضا جلالی و حمید آخوندی با بازی سعید آقاخانی راهی سی و ششمین جشنواره فیلم فجر شد.

سعید آقاخانی

سعید آقاخانی با فیلم ماهور در جشنواره فجر

امران تفتی، بهاره کیان افشار، داریوش ارجمند، سعید آقاخانی، میترا حجار، علی اوسیوند، یوسف مرادیان و مالک سراج در این فیلم نقش آفرینی می کنند.

داریوش ارجمند

داریوش ارجمند در فیلم سینمایی ماهور

در خلاصه داستان ماهور آمده است:در روستایی مرزی زیباترین دختر به عنوان عروس هور انتخاب می شود تا یک روز در هفته خود را به آب بسپارد و هور بارور شده و قهرش نگیرد، امین معروف به سمور قاچاقچی ایرانی، عروس هور به نام ماهور را می دزد.

سعید آقاخانی با دو فیلم راهی جشنواره فجر شد + تصاویر

55
این مطلب مفید بود ؟50
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی