پوست

سفید کردن پوست به روش ویتنامی

کد مطلب : 35661زمان مطالعه : 1 دقیقه
بسیاری از شهروندان شهر ویتنام برای سفید ماندن پوست بدن خود از روشی عجیب استفاده می کنند انها در این روش تمام بدن خود را می پوشانند.

روش جالب ویتنامی هابرای سفید ماندن پوست بدن

افرادی که به کشور ویتنام سفر می کنند، با یک پدیده عجیب در سطح خیابان های این شهر مواجه می شوند. بسیاری از ویتنامی ها تمام بدن خود را پوشانده اند. یک عکاس از این افراد عکس گرفته و درباره علت چنین کاری پرس و جو کرده است.

خانم مونیا لیپی Monia Lippi یک عکاس ایتالیایی است. او در طول سفر خود به شهر هوشی مین (سایگون) متوجه میشود که بسیاری از شهروندان این شهر برای سفید ماندن پوست بدن خود به پوشیدن چنین لباس هایی روی آورده اند.

او متوجه می شود که «سفید بودن پوست» برای مردم این شهر چه زنان و چه مردان بسیار حیاتی و مهم است، به گونه ای که در هر یک قدم در بازارهای ویتنام تولیدات آرایشی روشن کننده پوست به چشم می خورد. آنها می گویند با این کار، دست کم می توانیم از تیره شدن بیشتر پوستمان در مقابل نورخورشید جلوگیری کنیم.

نگهداری پوست
روشی عجیب در نگهداری از پوست

نگهداری از پوست
روشی عجیب در نگهداری از پوست

نگهداری از پوست

روشی عجیب در نگهداری از پوست
نگهداری از پوست

روشی عجیب در نگهداری از پوست


دستکش های بلند، نقاب، عینک های آفتابی و کلاه ایمنی موتورسیکلت از جمله تولیدات پر فروش در این کشور برای حفظ پوست بدن در برابر تغییرات آب و هوایی به شمار می رود.

سفید کردن پوست به روش ویتنامی

230
این مطلب مفید بود ؟1218
توجه : مطالب بخش بهداشت و سلامت سایت نمناک از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد . از اینرو توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست .
برگرفته از تابناک -/ر
وبگردی