سق دهان نوزاد
مادر جوانی به نام " داریان دیپرتا " از ایالات متحده زمانیکه در حال بازی کردن با دختر بچه اش بود، ناگهان با لکه سیاهی در سق دهان نوزاد خود روبرو شد که علت آن بسیار شوکه کننده بود!

لکه سیاه و عجیب سق دهان نوزاد!

یکی از بهترین اتفاقاتی که هر یک از انسان ها می توانند شاهد رخداد آن باشند، متولد شدن نوزادی است که از زمان بدو تولد می تواند منجر به ایجاد تغییر و تحولات بزرگی در زندگی خانواده ای که در آن متولدشده است، شود و این گونه والدین با احساسات بیشتری شروع به ساخت شخصیت و روحیات فرزند خود نمایند تا در آینده با موفقیت روبرو شود.

اما کودکان بنابر اینکه تازه متولد شده اند و با دنیای جدید خود آشنا نیستند، از حس کنجکاوی بسیار قوی ای برخوردار هستند تا بتوانند با اشیاء و وسایلی که در اطرافشان است، آشنا شوند. از این رو آنها می توانند در طی این احساس ناخوشایند، منجر به بروز برخی آسیب هایی جبران ناپذیری شوند که ممکن است زندگی خود را به خطر بیندازند.

به همین دلیل از مهم ترین و اصلی ترین وظایف و مسئولیت والدین نسبت به نوزاد تازه متولد شده خود، این است که دائما آنرا کنترل نمایند و اجازه ندهند تا به وسیله ابزارهای آسیب رسان به خودشان آسیبب برسانند. بنابراین مهم ترین مسئولیت والدین بعد از تولد جنین است و باید نهایت تلاش خود را به کار بگیرند.

اما اخیرا مادر مسئولیت پذیری زمانیکه در حال بازی با دختر بچه خود بوده است، با صحنه ای عجیب در سقف دهان نوزاد خود روبرو می شود که در نهایت با علت جالب و در عین حال شوکه کننده ای روبرو شد. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

مادر جوانی به نام " داریان دیپرتا " از ایالات متحده زمانیکه در حال بازی کردن با دختر بچه اش بود، ناگهان با صحنه ای عجیب در سق دهان نوزاد خود روبرو شد که منجر به شوکه شدن وی شد! از قرار معلوم همان گونه که در تصویر مشاهده می کنید، لکه سیاه رنگ عجیبی در سقف دهان این نوزاد ایجاد شده بود که در نگاه اول ممکن است تصور کنید لکه ای از جمع شدن خون در آن قسمت می باشد.

به همین دلیل این مادر جوان نیز بعد از مشاهده این صحنه وحشت زده شد و برای آنکه بتواند علت آنرا متوجه شود، فورا به دکتر مراجعه کرد که در مرحله اول هیچ یک از پزشکان و پرستاران موفق به درک علت آن نشدند و اما با اصرارهای متعدد این مادر جوان، پزشکان بعد از کمی بررسی علت را متوجه شدند...!

پزشکان بعد از مدت کوتاهی بررسی متوجه شدند که این نوزاد بازیگوش تکه ای کارتن را در دهان خود قرار داده است و به دلیل فشار دادن آن به سق دهان، به سقف دهان چسبیده است که این علت مادر جوان را شوکه نمود و علیرغم حالت خجالت زده خود، از پزشکان قدردانی می کرد چرا که نگرانی آنرا برطرف کردند و نوزاد بازیگوش آن این تکه کارتن را نخورده است..!

لکه سیاه شوکه کننده در سقف دهان نوزاد بازیگوش !

4.116
این مطلب مفید بود ؟133
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
برچسب : نوزاد
وبگردی