بیتا سحرخیز

وضعیت جسمانی بیتا سحرخیز بعد از حادثه

تاریخ انتشار : 23 دی 1395کد مطلب : 42534زمان مطالعه : 1 دقیقه
بیتا سحرخیز بازیگر سریال «شکوه یک زندگی» پس از حادثه در حین فیلم برداری در این سریال بعد از چند ساعت بستری شدن از بیمارستان بهشهر مرخص شد.

جزئیات حادثه برای بیتا سحرخیز

بیتا سحرخیز یکی از بازیگران اصلی سریال «شکوه یک زندگی» که در روستای قریب محله بهشهر در حال ساخت این سریال هستند در پلانی که باید سوار بر اسب می شد به طور ناگهانی از روی اسب زمین خورد.

رضا بهشتی کارگردان مجموعه تلویزیونی «شکوه یک زندگی» در خصوص سانحه آسیب دیدگی بیتا سحرخیز بازیگر نقش نارگل در این سریال گفت:«خوشبختانه مشکل جدی بجر کوفتگی پا وجود ندارد و او برای ادامه معالجات به تهران آمده است. آسیب دیدگی پیش آمده در پی سوارکاری این بازیگر در صحنه تصویربرداری سریال در شمال کشور بود.»

بیتا سحرخیز

عکس جالب بیتا سحرخیز

او در ادامه پیرامون توقف و ادامه تصویربرداری این سریال بیان کرد:«پیش از این اتفاق، تصمیم گروه بر تعطیلی یک هفته بود که با توجه به این رخداد چند روزی جلو افتاد و اکثر گروه سازنده و بازیگری به تهران آمده اند.»

بیتا سحرخیز

حادثه برای بیتا سحرخیز

بهشتی در پایان درباره شروع مجدد تصویربرداری اظهار داشت:«بنا به تصمیم گیری گروه سازنده و اگر مشکل خاصی برای بیتا سحرخیز رقم نخورد، سه تا چهار روز دیگر کار را شروع خواهیم کرد.»

وضعیت جسمانی بیتا سحرخیز بعد از حادثه

4.344
این مطلب مفید بود ؟386
برگرفته از باشگاه خبرنگاران -/ح
برچسب : بیتا سحرخیز
وبگردی