سود سهام عدالت

زمان واریز سود سهام عدالت اعلام شد

تاریخ انتشار : 14 اسفند 1400کد مطلب : 25958زمان مطالعه : 1 دقیقه
وزیر اقتصاد و دارایی از واریز سود سهام عدالت از 21 اسفند ماه جاری خبر داد.

ایسنا:احسان خاندوزی در جلسه شورای اداری استان گلستان اظهار کرد:واریز سود سهام عدالت از 21 اسفند ماه به حساب افراد واریز می شود، البته نارضایتی هایی نیز در خصوص درج اطلاعات و سود سهام عدالت وجود داشت که امیدوارم با واریز سود مشکلات مردم در این حوزه رفع شود.

وی با بیان اینکه امیدوارم در شهریورماه سال 1401 بتوانیم طرح منطقه آزاد را به صورت رسمی کلید بزنیم، افزود:تصویب طرح جامع منطقه آزاد باید تا شهریور ماه انجام شود، اخیراً اعتبار 50 میلیارد تومانی برای هفت منطقه آزاد جدید در دولت تصویب شد که یک هفتم از اعتبار تعیین شده مربوط به منطقه آزاد اینچه برون است.

وزیر اقتصاد و دارایی با اشاره به واردات کالاهای اساسی به استان گلستان، یادآور شد:طبق هماهنگی های انجام شده واردات کالاهای اساسی از فروردین‌ماه واردات کالاهای اساسی به سه استان شمالی از مسیر کشورهای سی.آی.اس تامین می شود و افزایش ظرفیت گمرکی و ترانزیتی در این منطقه انجام خواهد شد.

خاندوزی با بیان اینکه شاخص وصل مالیاتی در استان گلستان مطلوب است، بیان کرد:گلستان استانی بر پایه کشاورزی است و خوشبختانه فرار مالیاتی در این استان بسیار پایین است.

وی به وضعیت کارکنان موسسه مالی اعتباری کاسپین اشاره کرد و گفت:اولویت جذب کارکنان بانک‌ هایی که متقاضی استخدام نیرو هستند به کارگیری کارکنان موسسه کاسپین خواهد بود و این تغییر در ماه‌های آینده در شبکه بانکی انجام می شود.

انتهای پیام/م

زمان واریز سود سهام عدالت اعلام شد

53
این مطلب مفید بود ؟30
برچسب : سهام عدالت
وبگردی