سود سهام عدالت

واریز سودهای سهام عدالت در روزهای آینده

تاریخ انتشار : 25 بهمن 1400کد مطلب : 38531تعداد نظرات : 1 نظر
رئیس شرکت تعاونی سهام عدالت گفت: سود سهام عدالت طی روزهای آینده واریز می شود.

فارس:عسکر توکلی، رئیس شرکت تعاونی سهام عدالت اظهار کرد:قرار است سود سهام عدالت از ابتدای اسفندماه همانند سال گذشته از طریق شماره حساب‌های اعلام شده در سیستم سهام عدالت پرداخت شود.

وی با بیان اینکه در سال 99 برخی از سهام‌داران بخشی از سهام خود حدود 30 و برخی نیز در مجموع 60 درصد از سهام عدالت خود را به فروش رسانده‌اند، گفت:سود سهام یک میلیون تومانی، یک‌میلیون و 200هزار تومان و سود سهام 532 هزار تومان حدود 600 هزار تومان است که این افراد میزان سودشان برابر سهمی است که در تاریخ برگزاری مجمع آن را داشته‌اند؛ بنابر این میزان سود دریافتی افراد به میزان فروش تا تاریخ مجمع شرکت‌ها بستگی دارد.

رئیس شرکت تعاونی سهام عدالت با تاکید بر اینکه سهام‌داران باید حواس‌شان جمع باشد، خاطرنشان کرد:برخی افراد سودجو وارد میدان شدند که لازم است سهام‌داران فریب سودجویان را نخورند و از فروش سهام عدالت به‌صورت جدی پرهیز کنند تا بازار تثبیت شود.

این مسوول در پایان در ارتباط با انصراف برخی سهام‌داران از بازگرداندن روش سهام عدالت به‌ روش مستقیم، گفت:این مهم از طریق فراکسیون سهام عدالت درحال پیگیری است که امیدواریم محقق شود‌.

انتهای پیام/م

واریز سودهای سهام عدالت در روزهای آینده

3.84
این مطلب مفید بود ؟31
برچسب : سهام عدالت
1 نظر به ثبت رسیده است
وبگردی