سورپرایز تولد پدر
2 پسر در روز تولد پدرشان کار بسیار جالبی انجام دادند و پدر خود را سورپرایرز کردند، به طوری که پدرشان هرگز تولد 62 سالگی اش را فراموش نخواهد کرد.

مردی که برای جشن تولدش هزاران تماس تبریک دریافت کرد

این مرد که اهل نیوجرسی است، هرگز 62 سالگی اش را فراموش نخواهد کرد چراکه تعداد کسانی که به او روز تولدش را تبریک گفتند خیلی بیشتر از حد انتظارش بود ؛ پسران او شماره تلفن اش را در یک بیلبورد کنار جاده ای بزرگ زدند تا هرکسی با تماس بگیرد و تولدش را تبریک بگوید. تا کنون، او بیش از 15،000 تماس و متن از مردم در سراسر جهان دریافت کرده است. چندین سال پیش هنگامی که کریس فری در رستورانی بود، پسرانش به پیشخدمت آنجا زنگ زدند و گفتند که تولد پدرمان است و برایش کیک خریدند اما امسال آنها کاری متفاوت کردند و ایده ی عجیبشان را به مرحله اجرایی رساندند.

سورپرایز دو پسر برای تولد پدرشان 

یک بیلبورد که تصویرش را در این بخش از سرگرمی نمناک مشاهده می کنید در خارج از لینوود اجاره کردند و شماره تلفن پدرشان را روی آن چاپ کردند و از مردم خواستند که برای تولد او، بهترین آرزوهای خود را ارسال کنند. آنها تصور می کردند که این یک شوخی است، با این که بعد از مدتی، پدرشان چند تماس از غریبه های تصادفی دریافت کرده است و بعد از اینکه عکس در رسانه های اجتماعی ویروسی شده بود، اوضاع کمی از دست رفت و از کنترل خارج شد.
این بیلبورد در تاریخ 6 مارس برپا شد و تا 12 مارس ادامه داشت، و در این زمان، کریس فری بیش از 15،000 تماس و پیام متنی روزانه از کشورهایی مانند فیلیپین، کنیا، لوکزامبورگ، ایرلند، گواتمالا، نپال و استرالیا دریافت کرد.
او در ابتدا سعی کرد هر تماس و متنی را همان اول پاسخ دهد، اما بعد از مدتی که حجم متنها افزایش یافت. تصمیمش را عوض کرد و پیام صوتی را منتشر کرد، مبنی بر اینکه؛ "از همه شما برای تبریک تولد و آرزوهای قشنگتون تشکر می کنم و سپاسگزارم.."
سورپرایز جالب تولد

سورپرایرز جالب 2 پسر برای تولد پدرشان 

کریس فری به خبرنگاران گفت:"هر دقیقه بین 10 یا 20 پیام دریافت می کردم، اما اکنون این آمار به 600 رسیده است، همچنین افزود تا زمانی که این اتفاق به حالت عادی بازنگردد، نمیتوانید طبق روال عادی از تلفن همراهش استفاده کند. کریس پنجشبه گذشته، متوجه این شوخی پسرانش شد زمانیکه مردی بنام نیک برای تبریک با او تماس گرفت و کریس پرسید:از کجا میدانستی که تولد من است، و او پاسخ داد که روی بیلبورد دیدم.
یکی از پسران کریس به CNN گزارش کرده است که پدرم بعد از با خبر شدن از این ماجرا، فورا به سمت آدرس تابلو بیلبورد رانندگی کرده و همه چیز را از نزدیک دیده است. با اینکه روز دقیق تولد 62 سالگی او، 16 مارس است، ممکن است تا آن زمان هزاران پیام دیگر دریافت کند. و خنده دارتر این است که این بیلبورد تا یک آوریل پایین نمی آید.اما به هر حال کریس بعد از مواجه با این اتفاق، از خنده روده بر شد و پسرانش گفتند شاید سال دیگر بیلبورد بزرگتری اجاره کنند.

تبریک جهانی برای سوپرایز جالب و شگفت انگیز 2 پسر برای تولد پدرشان

4.145
این مطلب مفید بود ؟378
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ح.ب /ن
1 نظر به ثبت رسیده است
مهدی زارعی1395-04-16
واقعا فیلم ها وسریال هاش حرف نداره امپراتور خنده
53
وبگردی