جمشید هاشم پور و ابوالفضل پور عرب

سورپرایز جمشید هاشم پور و ابولفضل پور عرب + تصاویر

تاریخ انتشار : 3 شهریور 1393کد مطلب : 8126زمان مطالعه : 3 دقیقه
جمشید هاشم پور و ابوالفضل پورعرب اسطوره های فراموش نشدنی سینمای ایران در مراسم کلید خوردن فیلم سینمایی شگفت زده شدند که جزئیات را در ادامه می خوانید.

فیلم سینمایی هاری که با بازی جمشید هاشمپور به عنوان یکی از نقش های اصلی روز گذشته رسما کلید خورد سورپرایزی برای دو بازیگر دهه شصت و هفتاد سینمای کشورمان آقایان جمشید هاشم پور و ابوالفضل پور عرب داشت که جزئیات آن از این قرار است:

جمشید هاشم پور و ابولفضل پورعرب

در ابتدای این مراسم که همه میهمانان منتظر حضور هاشم پور و تشویق وی بودند، ابوالفضل پورعرب وارد سالن شد و حضور وی که خوشبختانه از نظر جسمی خوب به نظر می رسید، باعث خوشحالی و شگفت زدگی برخی حاضرین بود که از حضور او در این مراسم بی خبر بودند.

میلاد کی مرام بازیگر جوان سینما که در فیلم «هاری» ایفای نقش می کند در ابتدای این مراسم خطاب به هاشم پور گفت:تصمیم گرفتیم یک بزرگداشت معنوی برای شما بگیریم و حضور این دوستان در اینجا فقط به خاطر شماست نه فیلم.

هاشم پور در این مراسم گفت:قرار است در فیلم سینمایی «هاری» بازی کنم، من در این کار کنار هنرمندانی جوان حضور دارم و امیدوارم کنار آنها توانایی این را داشته باشم که نقش خود را به خوبی ایفا کنم.

خیلی تشکر می کنم از دوستانی که این کار را برای من انجام دادند، امیدوارم که نیروهای جوان ما شایستگی و استعانت داشته باشند تا کارها را از قدیمی ها بگیرند و خودشان انجام بدهند.

در ادامه این مراسم لوح تقدیری از سوی عوامل فیلم سینمایی هاری به جمشید هاشم پور اهدا شد که متن آن توسط علی علائی منتقد سینما قرائت شد سپس از ابوالفضل پورعرب دعوت شد تا برای اهدای این لوح به جمشید هاشم پور روی صحنه حاضر شود.

ابوالفضل پورعرب گفت:بعد از دوران بیماری، این دومین جایی است که آمدم، هاشم پور همیشه سمبل نیروی مضاعف بوده، من شاگرد ایشان بودم و برای من باعث افتخار است که در این مراسم حضور دارم.

جمشید هاشم پور

وی خاطرنشان کرد:امیدوارم این تقدیر را پیش از شما، وزارت ارشاد و یا سایر سازمان های مربوط از ایشان انجام داده باشند اما اگر انجام نداده اند، متأسفم و از شما تشکر می کنم.

حسین فرح بخش تهیه کننده سینما در ادامه این مراسم گفت:انشاالله این فیلم سینمایی با همین موفقیتی که آغاز شده به پایان برسد.
وی در ادامه به خاطره ای از ابوالفضل پورعرب و جمشید هاشم پور در یک فیلم اشاره کرد و به توصیف صحنه ای که این دو از بازی آن نگران و تعجب زده بودند، پرداخت و افزود:بگویم خدا چکار کند این دهه شصتی ها را که تماشاگر را از دیدن جمشید هاشم پور محروم کردند اما ما این کار را انجام دادیم و در سال های گذشته با او کار کردیم.
 
 
جمشید هاشم پور
 
فرح بخش با اشاره به اینکه هاشم پور اولین سوپراستار بعد از انقلاب است، خاطرنشان کرد:یک دهه سینمای ایران مدیون پورعرب است.
پس از آن هنگامه قاضیانی بازیگر سینما نیز به صحبت هایی درباره جمشید هاشم پور پرداخت.
در این مراسم همچنین نشان سینمای شهر از سوی هادی منبتی مدیرعامل موسسه تصویر شهر به جمشید هاشم پور اهداء شد.
فیلم سینمایی هاری به کارگردانی امیر احمد انصاری ساخته می شود و تهیه کنندگی آن به عهده علی شاه حاتمی و مهدی مددکار است، در این فیلم سینمایی، جمشید هاشم پور ، هنگامه قاضیانی ، مینا ساداتی و میلاد کی مرام ایفای نقش می کند. 
 
عکاس:جواد هادی

سورپرایز جمشید هاشم پور و ابولفضل پور عرب + تصاویر

4.642
این مطلب مفید بود ؟393
برگرفته از خبرگذاری فارس /ن
وبگردی