سوزاندن چربی شکمی
سوزاندن چربی شکمی ، ران و دستها را می توانید با استفاده از یک نسخه ی قدیمی با ترکیب جوش شیرین و البته بسیار سریع تر از انتظار انجام دهید.

جوش شیرین برای سوزاندن چربی شکمی ،دست و ران 

دوست دارید طبیعی و به آسانی وزن کم کنید ؟ صادقانه بگوییم از رژیم های طولانی مدت خسته شده اید پس بهتر است جوش شیرین را به رژیم روزانه خود اضافه کنید تا خواص آن را ببینید. جوش شیرین ترکیب کریستالی جامدی است که در آب حل میشود و چون غذاهای چرب را خنثی می کند و خاصیت قلیایی دارد در کاهش وزن موثر است.دراین بخش از نمناک به شما می گوییم چگونه از جوش شیرین برای کاهش وزن استفاده کنید.

روش استفاده از جوش شیرین در سوزاندن چربی شکمی و ران ها

هزاران نسخه وجود دارد که مدعی هستیم معجزه آسا عمل می کند البته اگر طبق دستور استفاده شود پس از همین امروز با شناخت روش با جوش شیرین چربی های شکمی و ران را بسوزانید.
سوزاندن چربی شکمی

دو روش برای کاهش وزن و سوزاندن چربی شکمی با جوش شیرین

مواد اولیه
  • 3 عدد لیمو
  • 2 شاخه جعفری
  • 2 لیتر آب
  • جوش شیرین

نحوه ی آمادگی

لیمو ها را بشویید و جعفری ها را خرد کنید لیموها و جعفری ها را به آب در حال جوش اضافه کنید و از روی حرارت بردارید وبه آن دو قاشق جوش شیرین اضافه کنید و داخل ظرف در بسته ای بریزید و روزانه یک لیوان از این محلول را با شکم خالی بنوشید.

سوزاندن چربی شکمی با سرکه سیب و جوش شیرین

مواد اولیه
  • نصف قاشق چایخوری جوش شیرین
  • دو قاشق سرکه سیب
  • یک لیوان آب

نحوه ی آمادگی

جوش شیرین و سرکه را داخل 1 لیوان آب ترکیب و هر صبح با شکم خالی بنوشید.
باانجام دادن یکی ازاین نسخه ها ظرف مدت کوتاهی لاغر خواهید شد به خاطر داشته باشید اگر با رژیم مناسب و ورزش همراه باشد نتیجه بهتری می دهد.
آب کردن چربی ران و شکم

هشدارهای مصرف جوش شیرین

اگرچه جوش شیرین یک نسخه قدیمی برای سوء هاضمه است اما مصرف فراوان آن موجب تجمع خون در یک نقطه می شود جوش شیرین حاوی مقادیری سدیم است که برای افراد که مشکلات قلبی و کلیه دارند مضر است و باعث فشار خون بالا مشکلات قلبی کلیوی در افراد سالم می شودجوش شیرین با داروهایی مثل آسپرین آنتی بیوتیک و داروهای دیابتی تداخل پیدا میکند برای همین پیشنهاد می شود قبل از استفاده از این روش ها حتما با پزشک خود مشورت کنید.

نسخه جوش شیرینی برای سوزاندن چربی شکمی و ران

4.282
این مطلب مفید بود ؟6913
منبع : بخش ورزش و تناسب اندام نمناک/ح.ب/ن
وبگردی