سیامک نعمتی
سیامک نعمتی بازیکن سابق پیکان و حال پرسپولیس است . در این قسمت می توانید بیوگرافی کامل “سیامک نعمتی” را در بخش بیوگرافی ورزشکاران مشاهده بفرمایید.

بیوگرافی کامل سیامک نعمتی

 • نام :سیامک
 • نام خانوادگی :نعمتی
 • تاریخ تولد :28 فروردین 1373
 • محل تولد :سوادکوه
 • پست :هافبک دفاعی - مهاجم
 • باشگاه فعلی :پرسپولیس
 • شماره پیراهن :88

سیامک بازیکن پرسپولیس

نعمتی بازیکن سابق پیکان و الان پرسپولیس


سیامک نعمتی (زاده 28 فروردین 1373) بازیکن فوتبال اهل ایران است.
نعمتی فوتبال حرفه ای خود را با نونهالان سایپا تهران آغاز کرد و موفق به زدن 6 گل برای این تیم و 2 گل برای جوانان سایپا شد. سپس 3 سال را در تیم جوانان استیل آذین سپری کرد و بعد از آن به مقاومت تهران پیوست.

siamak nemati

siamak nemati 

سیامک نعمتی در سال 1393 با عقد قراردادی به تیم فوتبال پیکان تهران پیوست او پس از درخشش پیاپی در ترکیب پیکان مورد توجه باشگاه پرسپولیس تهران قرار گرفت و در نقل و انتقالات تابستانی لیگ هفدهم در تاریخ 1396/03/17 با قرار دادی دو ساله به پرسپولیس پیوست, تا پس از جذب گادوین منشا زوج فصل پیش پیکان این فصل در تیم پرسپولیس تهران بازی کنند.

سیامک نعمتی در پرسپولیس

بازی سوپرجام نفت و پرسپولیس - سیامک نعمتی اولین حضور در ترکیب

باشگاه های سیامک نعمتی

باشگاه های جوانان

 • 2006–2010سایپا
 • 2010–2012پرسپولیس
 • 2012–2014مقاومت
 • 2014–2016پیکان

باشگاه های حرفه ای

 • سال هاباشگاه ها
 • 2011–2012استیل آذین
 • 2012–2013ملی حفاری اهواز
 • 2014–2017پیکان
 • 2017–پرسپولیس
نعمتی در اکثر بازی ها به عنوان هافبک چپ برای پیکانی ها وارد زمین شد و در 28 بازی برای این تیم به میدان رفت که در تمامی این دیدارها نیز به عنوان بازیکن فیکس راهی میدان شد. بازیکن جدید سرخپوشان، طی این دیدارها 6 بار نیز موفق به گشودن دروازه حریفان شد.
سیامک نعمتی

شادی پس از گل سیامک نعمتی

یکی از ویژگی های بارز او که قدرت شوتزنی بالا است را یادآور می شود؛ شاید بتوان گلی که او به استقلال در دیدار برگشت از فاصله ای دور به ثمر رساند را در میان برترین گل های لیگ شانزدهم به شمار آورد.

سیامک نعمتی و محسن مسلمان

محسن مسلمان و سیامک نعمتی در تمرینات پرسپولیس


هافبک چپ سابق پیکانی ها، البته همیشه در این پست بازی نکرده و یک فصل قبل در شرایطی پیکان موفق به کسب جواز صعود به رقابت های لیگ برتر با سرمربیگری علیرضا مرزبان شد که نعمتی در پست دفاع راست برای این تیم به میدان می رفت. از همین رو با علیرضا مرزبان سرمربی سابق پیکان در مورد خصوصیات اخلاقی و فنی بازیکن جدید پرسپولیس هم صحبت شدیم.

سیامک نعمتی 

عکس سیامک نعمتی

مرزبان در مورد خصوصیات فنی نعمتی می گوید:« سیامک چند روز قبل با من در خصوص پیوستن به پرسپولیس مشورت کرد و من هم به او گفتم که پرسپولیس تیم بزرگی است که بزرگی و شخصیت دارد و با خصوصیاتی که از نعمتی سراغ دارم می تواند تاثیر مثبتی بر تیم بگذارد.

پرسپولیسی شدم تا بیشتر پیشرفت کنم

نعمتی می گوید :به پرسپولیس آمدم تا بازی کنم و با توجه به شرایط تیم و نظر مثبتی که آقای برانکو به من دارند مطمئنا بازی های زیادی انجام خواهم داد. می خواهم در اکثر بازی ها باشم و آمدنم به پرسپولیس به دلیل پیشرفت فوتبالی و بزرگی این تیم است و امیدوارم از همان ابتدا نظر کادرفنی را به خود جلب کنم و با بازی خوب بتوانم دل هواداران را نیز شاد کنم.

 

سیامک نعمتی پرسپولیس

سیامک نعمتی در کنار هم تیمی هایش


پیکان خانواده ام بود اما نمی شد بمانم

در 3 سال حضورم در باشگاه پیکان روزها و خاطرات خوبی را سپری کردم و آنها مثل خانواده ام بودند. آنها هنوز هم برای من خیلی عزیز هستند و هرچه دارم از باشگاه پیکان دارم  که متاسفانه در فصل جدید نمی توانم در خدمتشان باشم به دلیل آنکه می خواستم در فوتبال پیشرفت کنم و از همین رو از جمع آنها جدا شدم. برای این تیم در فصل جدید آرزوی موفقیت دارم چون واقعا این باشگاه توان و پتانسیل برای حضور در رتبه های بهتر و کسب سهمیه آسیایی را دارد.

سیامک نعمتی پرسپولیس

شادی بعد از گل سرخ ها با سیامک نعمتی

برای پرسپولیس هم سوپرگل خواهم زد

شاید یکی از دلایل حضورم در پرسپولیس سوپرگلی که به استقلال زدم بود باید بگویم گلی که به استقلال زدم در تمرینات خیلی روی آن کار کرده بودیم و در آن بازی فرصت برایم مهیا شد و خدا را شکر توانستم از آن موقعیت استفاده ببرم و یک سوپرگل خوب برای پیکان به ثمر برسانم. امیدوارم امسال هم در پرسپولیس بتوانم گل های خوبی به ثمر برسانم و برای این تیم مثمرثمر واقع شوم و از موقعیت هایی که برایم حاصل می شود به بهترین نحو استفاده کنم و چنین گل هایی هم برای پرسپولیس در سال بعد بیشتر ببینید.

 

سیامک نعمتی

سیامک نعمتی در تمرین پرسپولیس


پرسپولیسی بودم و خوشحالم پرسپولیسی شدم 

مثل خیلی ها که در بچگی طرفدار یک تیم می شوند من هم از بچگی طرفدار پرسپولیس بودم و خیلی از بازی های این تیم را تماشا می کردم و حتی برای تماشای بازی هایش به استادیوم می رفتم. از اینکه توانستم به تیم محبوبم بیایم و در این تیم بازی کنم خیلی خوشحالم.

 

سیامک نعمتی

سیامک نعمتی بازیکن سابق پیکان 

سیامک نعمتی

سیامک نعمتی و فرشاد احمد زاده در تمرین پرسپولیس

سیامک نعمتی و گادوین منشا

سیامک نعمتی و گادوین منشا 

گل زیبای سیامک نعمتی

شادی پس از گل سیامک در بازی با فولاد

سیامک نعمتی در بازی الدحیل

جدال سیامک نعمتی با بازیکن الدحیل

ژاوی در کنار سیامک نعمتی

السد و پرسپولیس در ورزشگاه آزادی - ژاوی و سیامک نعمتی 

جشن قهرمانی پرسپولیس

سیامک نعمتی در جشن قهرمانی لیگ پرسپولیس

سیامک نعمتی و بیوگرافی و خاطرات جالب از سیامک نعمتی

4.4397
این مطلب مفید بود ؟35344
منبع : بخش ورزشی نمناک /ک.ک
برچسب : سیامک نعمتی
2 نظر به ثبت رسیده است
امیر 1397-09-15
امید دارم در بازی،با سپاهان هم گل میزنی
577
مایسا1397-08-28
عاااااالی بودی*هستی*خواهی بودهر روز بهترازدیروز*
659
وبگردی