سیدجلال

سیدجلال در اوج خداحافظی کرد

تاریخ انتشار : 11 تیر 1401کد مطلب : 5221زمان مطالعه : 2 دقیقه
پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: خیلی خوب است که سیدجلال در اوج از فوتبال خداحافظی کرد.

برنا:محمد پنجعلی، پیشکسوت باشگاه پرسپولیس تهران با اشاره به رسمی شدن خبر خداحافظی سیدجلال حسینی از مستطیل سبز اظهار داشت:سیدجلال در زمره بهترین مدافعان تاریخ تیم ملی و پرسپولیس است و در مدت حضورش در فوتبال در رده باشگاهی و تیم ملی تلاش های زیادی را برای ایران انجام داد و باید به نحو احسن از زحمات او تقدیر شود.

وی در ادامه ضمن تمجید از کاپیتان چند فصل اخیر پرسپولیس عنوان کرد:به هرحال این اتفاق اجتناب ناپذیر بود و در فوتبال این آمد و رفتن ها طبیعی است. شاید خیلی ها بگویند سیدجلال می توانست حداقل یک فصل دیگر هم برای پرسپولیس بازی کند اما این مسئله، تصمیمی بود که خودش می توانست در مورد آن بهترین انتخاب را داشته باشد. خیلی خوب است که او در اوج از فوتبال خداحافظی کرد و خاطرات شیرین زیادی را از خود در این فوتبال به یادگار گذاشت.

کاپیتان سال‌های دور پرسپولیس در خصوص راز ماندگاری سیدجلال در فوتبال تصریح کرد:سیدجلال جزو بازیکنانی بود که در مدت حضورش در فوتبال ما زندگی کاملا حرفه ای و به دور از حاشیه ای را داشت و این دو فاکتور به او کمک کرد، نامش در جمع چهره های ماندگار فوتبال ایران به ثبت برسد.

پنجعلی در مورد حضور شماره 4 پرسپولیس در کسوت مربیگری به خبرنگار برنا گفت:حضور پیشکسوتان و چهره های بزرگ پرسپولیس در کسوت مربیگری می تواند اتفاق خوبی برای پرسپولیس باشد چرا که با بها دادن به این نیروها در قسمت های مختلف فوتبال به ویژه باشگاه می توان از پتانسیل و توان فنی آنها به سود پرسپولیس بهره برد. بخشی از راز موفقیت در عرصه مربیگری به استعداد افراد در زمینه مسائل فنی و فوتبالی برمی گردد که باید در این زمینه فرصت لازم به سیدجلال و امثال او داده شود. این در حالی است که بخش دیگری از موفقیت ها در عرصه مربیگری فوتبال به بحث مدیریت و قدرت رهبری افراد برمی گردد که سیدجلال در این زمینه توانایی هایش را در زمین نشان داده و فکر می کنم در بیرون از زمین هم از توان خوبی برخوردار است. به ضرر پرسپولیس و فوتبال ایران است که خاک‌ خورده های باشگاه از چرخه فوتبال ایران دور باشند.

مدیر آکادمی پرسپولیس در مورد فعالیت‌های اخیر باشگاه در این خصوص خاطرنشان کرد:از آنجایی که کار ما وسعت زیادی دارد، برای پیشبرد اهداف به نیروهای زیادی نیاز داریم که ترجیح این است در این زمینه از پیشکسوت های باشگاه پرسپولیس بهره بگیریم. در این راستا در روزهای گذشته جلسات خوبی را در زمینه کارهای آکادمی پرسپولیس با مدیرعامل و دیگر مدیران باشگاه داشته و قرار است این جلسات ادامه پیدا کند تا بتوانیم با کمک نیروها اهداف بزرگی را که در زمینه استعدادیابی و کارهای آکادمیک در ذهن داریم را به سرانجام برسانیم.

انتهای پیام/م

سیدجلال در اوج خداحافظی کرد

52
این مطلب مفید بود ؟20
وبگردی