دریافت شارژ اضطراری ایرانسل
شارژ اضطراری یکی از جدیدترین قابلیت های اپراتورهای کشور است که در این گزارش از بخش تکنولوژی نمناک شما را با نحوه دریافت “شارژ اضطراری ایرانسل” آشنا خواهیم کرد.

نحوه دریافت شارژ اضطراری ایرانسل

اگر شما از مشتریان اعتباری اپراتورهای مختلف هستید، یقینا گاهی اوقات این شرایط برای شما پیش آمده است که هر کاری انجام می دهید نمی توانید شارژ خریداری کنید و این در حالی است که شما نیاز مبرم به شارژ دارید و متاسفانه بنابر شرایط خود قادر به خرید نیستید. خوشبختانه اپراتورهای بزرگ کشور از جمله ایرانسل، این قابلیت را برای مشتریان اعتباری خود فراهم کرده است که اگر شما ایرانسلی هستید می توانید از این قابلیت استفاده کنید.

اپراتور ایرانسل از بزرگترین اپراتورهای کشور است که برای اولین بار در سال 1384 شروع به فعالیت کرد و امروزه خدمات متعددی را مناطق تحت پوشش خود ارائه می دهد و یکی از خدماتی که به مشتریان خود از جمله مشتریان اعتباری ارائه می دهد، شارژ اضطراری ایرانسلی می باشد و این در شرایطی فعال می شود که مخاطب نیاز مبرم به شارژ دارد. از این رو برای فعال سازی این قابلیت، دو روش وجود دارد که شاید با آنها به خوبی آشنا نباشید. به همین دلیل ما قصد داریم در ادامه این گزارش از نمناک شما را با نحوه فعال سازی شارژ اضطراری ایرانسل آشنا سازیم. همراه ما باشید.

1- فعال سازی با کد دستوری

شارژ اضطراری ایرانسل

برای گرفتن شارژ اضطراری ایرانسل در شرایط خاص که شما نمی توانید اقدام به شارژ کنید، ساده ترین روش استفاده از کد دستوری است که نیازی به اینترنت و یا سایر بسته های مربوطه ندارد و شما بصورت رایگان می توانید از آن استفاده کنید. اگر شما تصمیم به استفاده از این روش دارید، باید کد دستوری شارژ اضطراری ایرانسل  # 815 * را در قسمت شماره گیری گوشی وارد کنید و منتظر پاسخ ایرانسل باشید.

2- فعال سازی با ایرانسل من

شارژ اضطراری ایرانسل

اگر شما از مشتریان ایرانسل هستید، قطعا با برنامه ایرانسل من آشنا هستید که یک برنامه مدیریت حساب کاربری کامل و جامع است که شما می توانید با استفاده از آن اقدام به خرید شارژ، بسته اینترنتی، بسته مکالمه و.. کنید. اما یکی دیگر از قابلیت های این برنامه، فعال سازی چتر اضطراری ایرانسل است که برای استفاده از آن باید اینترنت داشته باشید. مراحل فعال سازی آن به شکل ذیل هستند؛

  1. برنامه «ایرانسل من» را دانلود کنید.
  2. در ایرانسل من عضو شوید.
  3. از منو پائین صفحه، گزینه «شارژ مجدد» را انتخاب کنید.
  4. در قسمت بالا، بر روی گزینه «شارژ اضطراری» را وارد کنید.
  5. بر روی گزینه «درخواست شارژ اضطراری» کلیک کنید.

روش های دریافت شارژ اضطراری ایرانسل

2.1793
این مطلب مفید بود ؟330463
منبع : بخش تکنولوژی نمناک/ف.ن
برچسب : ایرانسل
وبگردی