ادابازی

جویندگان طلا فینالیست مسابقه ادابازی شدند

تاریخ انتشار : 21 شهریور 1396کد مطلب : 56352زمان مطالعه : 2 دقیقه
در شب دوم از مرحله سوم مسابقه ادابازی در خندوانه گروه جویندگان طلا توانست با شکست گروه خوشحال و شاد خندان با مرحله فینال ادابازی صعود کند.

در شب دوم از مرحله سوم ادابازی چه گذشت

برنامه خندوانه با اجرای رامبد جوان شب گذشته 20 شهریورماه 96 ساعت 23 روی آنتن شبکه نسیم رفت. رامبد جوان در شب دوم از مرحله سوم مسابقه ادابازی در خندوانه میزبان دو گروه از شرکت کننده هایی بود که توانسته بودند با شکست رقیبانشان به مرحله نیمه نهایی راه یابند.

در شب دوم از مرحله سوم مسابقه ادابازی «جویندگان طلا» در برابر «خوشحال و شاد خندان» برای صعود به فینال مسابقه ادابازی به رقابت پرداختند. حسین رفیعی و امیر کربلایی زاده در گروه خوشحال و شاد و خندوان و محمد نادری و ارژنگ امیرفضلی در گروه جویندگان طلا برای رسیدن به فینال تمام تلاش خود را به کار گرفتند.

در ابتدای برنامه رامبد جوان درباره حضور مهران مدیری در برنامه خندوانه گفت :اگر مهران قبول کرد که در فصل پنجم خندوانه مهمان ما شود من هم به برنامه دورهمی میروم اما اگر مهران مدیری نیامد باز هم من به به برنامه دورهمی میروم چون اهل گروکشی نیستم و از حضور مهران مدیری در برنامه خندوانه لذت میبرم.

رقابت جویندگان طلا و خوشحال و شاد خندان در مسابقه ادابازی

در ابتدای برنامه و بعد از برگزاری قرعه کشی رامبد جوان از گروه ها دعوت کرد که وارد استودیوی خندوانه شوند و به هرکدام به مدت سه دقیقه زمان داده شد که با کری خوانی و رای بیشتر تماشاگران یک امتیاز شروع مسابقه را دریافت کنند.

در زمان کری خوانی گروه ها تلاش زیادی برای کسب امتیاز کردند و حسین رفیعی درباره لاغر بودن بیش از اندازه ارژنگ امیرفضلی گفت و ارژنگ امیرفضلی در تکمیل این صحبت گفت:من چندبار به خاطر لاغری بیش از اندازه و به جرم معتاد بودن تا مرز دستگیری پیش رفتم.

مسابقه ادابازی

محمد نادری از گروه جویندگان طلا و حسین رفیعی از گروه خوشحال و شاد خندان

در نهایت با رای تماشاگران حاضر در استودیو گروه جویندگان طلا با 95 رای از گروه خوشحال و شاد خندوان با 93 رای پیش افتاد و با کسب یک امتیاز آغازگر مسابقه شد.

رقابت جذابی در شب دوم از مرحله سوم مسابقه ادابازی بین دو گروه حسین رفیعی و امیر کربلایی زاده در گروه خوشحال و شاد و خندوان و محمد نادری و ارژنگ امیرفضلی در گروه جویندگان طلا وجود داشت که در نهایت گروه جویندگان طلا توانست با کسب 84 امتیاز از گروه خوشحال و شاد خندان با امتیاز 70 پیشی بگیرد و راهی فینال مسابقه ادابازی خندوانه شود.

مسابقه ادابازی

امیر کربلایی زاده از گروه خوشحال و شاد خندان در کنار ارژنگ امیرفضلی از گروه جویندگان طلا

در مرحله فینال ادابازی دو گروه جویندگان طلا با شرکت محمد نادری و ارژنگ امیرفضلی و گروه صدا سیما با شرکت محمد معتضدی و بهزاد قدیانلو با هم به رقابت می پردازند و دو گروه خوشحال و شاد خندوان با حضور حسین رفیعی و امیر کربلایی زاده با گروه پالت با شرکت امید نعمتی و مهیار طهماسبی برای کسب رتبه سوم و چهارم با هم رقابت میکنند.

جویندگان طلا فینالیست مسابقه ادابازی شدند

55
این مطلب مفید بود ؟50
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
برچسب : خندوانه
وبگردی