شباهت به رامبد جوان

شباهت عجیب یک نفر به رامبد جوان! + عکس

تاریخ انتشار : 6 تیر 1394کد مطلب : 16870زمان مطالعه : 2 دقیقه
رامبد جوان مجری و کارگردان برنامۀ طنز خندوانه با انتشار پستی در صفحۀ شخصی خود راجع به عکسی قدیمی که به تازگی دست به دست می چرخد توضیح داد.

رامبد جوان مجری محبوب و کارگردان برنامۀ پرطرفدار خندوانه که این روزها فضایی شاد و مفرح و بین خانواده ها ایجاد کرده است با انتشار عکسی قدیمی در اینستاگرامش به نکتۀ جالبی از این عکس اشاره کرد که در ادامه میبینید.

رامبد جوان با انتشار عکس زیر نوشت:

سلام این عکس باحال و عزیز مدتیه داره دست به دست می چرخه!!! از دیدن رفقا در اون سالها احساساتی شدم. فقط یه نکته ی ظریف داره....
اون آقا من نیستم، همین. از رضا می پرسم که ایشون کیه

عکس قدیمی از بازیگران

رامبد جوان در اول دی ماه سال 1350 از خانواده ای سنتی در تهران با اصالت آذری متولد شد. او در یک برنامه رادیویی در مورد انتخاب اسمش گفته بود که بچه دوم و بچه آخر خانواده است و خواهرش پوپک هفت و نیم سال از او بزرگتر است.

رامبد جوان همیشه به دنبال کارهای مردم پسند و خوش ساخت بوده و از جراتش در پا گذاشتن به عرصه های مختلف می توان متوجه شد که هرگز دنبال کسب جایزه و ساختن فیلم های جشنواره ای نبوده و نیست،وی اخیرآ با کارگردانی برنامۀ پرطرفدار و جذاب خندوانه توانسته این موضوع را به اثبات برساند.

برنامه خندوانه کاری از رامبد جوان است که سری اول آن سال گذشته از شبکه نسیم به روی آنتن رفت. اکنون مدتی است که خندوانه ی جدید در حال پخش می باشد، این برنامه در اصل برنامه ای برای جا انداختنِ بیشترِ خنده در ایران است. همچنین از هنرمندان محبوب و معروف دیگری نیز بی بهره نمانده است.

در سری اول از این برنامه هنرمندان زیادی از عرصه سینما و تلویزیون حضور داشتند. خندوانه قصد دارد تا فرهنگ شوخی کردن را بررسی کند و شکل صحیح و عمومی آن را پیدا کند و آن را ترویج بدهد. خندوانه ایها معتقد هستند که اگر ما در یک روز اصلا نخندیم اون روز، روز بدی بوده. پس بیاید با هم یاد بگیریم که چطور می شود شاد بود و خندید و این امر مهم را به دیگران هم سرایت داد.

رامبد جوان و نیکخواه بهرامی

شباهت عجیب یک نفر به رامبد جوان! + عکس

3.875
این مطلب مفید بود ؟5718
برگرفته از صفحه اجتماعی رامبد جوان - /ل
برچسب : رامبد جوان
وبگردی