شبنم مقدمی

از اهدای سیمرغ تا استندآپ کمدی شبنم مقدمی در خندوانه

تاریخ انتشار : 16 دی 1395کد مطلب : 42179زمان مطالعه : 3 دقیقه
شبنم مقدمی و مهران غفوریان دیشب مهمان برنامه خندوانه بودند , در قسمتی از برنامه شبنم مقدمی استندآپ کمدی جالبی اجرا کرد.

اهدای سیمرغ آب به شبنم مقدمی

شب گذشته رامبد جوان با میزبانی از شبنم مقدمی و اجرای استندآپ کمدی مهران غفوریان مهمان خانه های مردم شد.شبنم مقدمی متولد 1351 در تهران است. وی دارای مدرک کارشناسی ادبیات فارسی و دانش آموخته آموزشگاه آزاد بازیگری امین تارخ است. او فعالیت خود در رادیو را در سال 77 با اجرای برنامه "خانهٔ کاغذی" به کارگردانی شهرام کرمی آغاز کرد و سابقه اجرا در برنامه هایی چون "هفت شنبه"، "خط خطیم، "کبوتری ناگهان" و "هفت ترانه" را داراست.

ابتدا مهران غفوریان استندآپ کمدی خود را پیرامون مشکلات چاقی اجرا کرد و گفت:من به عنوان نماینده چاق ها در برنامه صحبت می کنم ما ویژگی های خاصی داریم، می گوییم ما چاق نیستیم و استخون بندی درشتی داریم، یا اینکه شکم اعتبار ما است.

البته ما آب هم می خوریم چاق می شویم، دائم در حال رژیم گرفتن هستیم و رژیم حتما باید شنبه شروع شود. (خنده)

در ادامه برنامه شبنم مقدمی بازیگر سینما و تلویزیون به دعوت رامبد جوان در برنامه حاضر شد.

شبنم مقدمی

شبنم مقدمی بازیگر سینما و تلوزیون

مقدمی در پاسخ به سوال جوان در خصوص اولین فعالیت خود گفت:ابتدا از رادیو شروع کردم و این عرصه برایم هیجان انگیز است. در مدتی که رادیو کار می کردم مجری، بازیگر و مجری بازیگر بودم و جنگ «هفت شنبه» را با مجموعه ای از بازیگران اجرا می کردم.

مقدمی به درخواست جوان اجرای متفاوت رادیویی برای مخاطبان داشت تا با چشمان بسته گوش دهند؛ شنوندگان عزیز امیدوارم عصر زیبایی داشته باشید، زمستان زیبایی را آرزو می کنم. آسمان شهر از آن چیزی که می بینیم پاک تر و نفس کشیدن سهل شود، همه ما سلامت و خوش باشیم و حال دلمان زمستانی نباشد، اما زمستانمان زیبا باشد.

در ادامه شبنم مقدمی در خصوص اولین تصویری که از خود دید بیان کرد:سال 70 یا 71 شبکه سوم سیما تازه راه اندازی شده بود و من در جنگ «زیر سقف امید» به کارگردانی مسعود رشیدی بازی کردم. با توجه به اینکه تئاتری بودم و علاقه خاصی به تصویر داشتم، ابتدا با دیدن خودم جا خوردم و گفتم نباید ادامه بدهم. تو ذوقم زده شد اما آرام آرام بهتر شد. تجربه عجیبی بود، خوشحال بودم که قاب تصویر را درک می کنم.

استندآپ کمدی

شبنم مقدمی در برنامه خندوانه

در بخشی از برنامه به درخواست جوان، شبنم مقدمی استندآپ کمدی پیرامون اولین دیدار همسر دوستش که در فرودگاه برای استقبال آنها رفته بود، اجرا کرد.

اما بعد از استندآپ کمدی شبنم مقدمی، جوان در خصوص جایزه ها و حس و حال آن لحظه مقدمی سوال کرد و او در پاسخ گفت:در جشنواره سی و دوم فجر برای فیلم «امروز»، سال گذشته برای فیلم های «نفس» و «زاپاس» در جشن منتقدان، سرو سیما برای بهترین زن توانستم جایزه دریافت کنم. اوایل با اشک و بغض همراه بود اما به مرور مسلط شدم.

به خاطر همین حس و حال، جوان از شبنم مقدمی درخواست کرد که همانند جشنواره های مختلف جایزه او را اهدا کند و با دعوت جوان به عنوان بهترین بازیگر در استودیو حاضر شود.

بعد از صدا کردن نام این بازیگر، رامبد جوان لیوان آبی که روی میز بود را به او تقدیم کرد.

مقدمی در این لحظه با لبخند گفت:چرا به جایزه من می خندید. (خنده)

از هیات داوران محترم آقای جوان، اساتید و خانواده محترم که سال ها برای من تلاش کردند، تشکر می کنم. من همین یک جایزه را نداشتم که خوشحالم به آن رسیدم. (خنده )

مهران غفوریان

رامبد جوان مجری خندوانه

در بخش دیگر برنامه، جوان از فیلم «ابد و یک روز» و سعید روستایی تقدیر کرد و شبنم مقدمی بازیگر این فیلم در ادامه صحبت های مجری «خندوانه» عنوان کرد:من با شما موافقم، عشقی در سعید روستایی و گروه بود، همه عاشقانه کنار هم بودیم و نوید محمدزاده شاخص ترین بازیگر این فیلم بود.

مقدمی در خصوص خانواده و خانه داری خود بیان کرد:یک برادر دارم. نام من رو پدرم انتخاب کرده است، همسرم در خانه داری فقط کمک می کند، علاقه به کار خانه ندارد و تخم مرغ نهایت لطفی که به من دارد. (خنده)

در پایان برای خوشحال کردن مردم بیرون از برنامه «خندوانه»، تماشاگرانی که تئاتر نرفتند، یک بار همراه با این بازیگر می ‎توانند برای دیدن تئاتر بروند.

بازیگر سینما و تلوزیون

استندآپ کمدی مهران غفوریان

از اهدای سیمرغ تا استندآپ کمدی شبنم مقدمی در خندوانه

53
این مطلب مفید بود ؟30
برگرفته از باشگاه خبرنگاران -/ح
وبگردی