شجاع خلیل زاده

واکنش شجاع خلیل زاده به بازگشت به پرسپولیس

تاریخ انتشار : 20 شهریور 1400کد مطلب : 63857زمان مطالعه : 2 دقیقه
مدافع سابق پرسپولیس می گوید حتما یک روز دوباره به پرسپولیس برمی گردد.

فرارو:شجاع خلیل زاده مدافع سابق پرسپولیس تبدیل به یکی از دو مدافع میانی کلیدی تیم ملی شده است. زوج او با محمد حسین کنعانی زادگان حسابی جواب داده و این دو نفر حالا دیواری نفوذناپذیر را تشکیل داده اند. 

این دو بازیکن البته پیش تر در پرسپولیس هم کنار یکدیگر بازی کرده اند، ولی چون فرصت کمتری به کنعانی زادگان می رسید، شجاع بیشتر در کنار سیدجلال حسینی بازی کرد. او، اما بعد از 4 سال حضور در این باشگاه در تصمیمی که با نارضایتی هواداران پرسپولیس همراه بود تصمیم گرفت در آستانه لیگ قهرمانان آسیا پرسپولیس را رها کند و به لیگ قطر برود. شجاع می گوید حق داشته، ولی عده زیادی از هواداران پرسپولیس حرکتش را بر پای بی غیرت بودنش گذاشتند. همین مورد و البته نتایج خوب تیم ملی باعث شده تا روزنامه همشهری به سراغ خلیل زاده برود و با او گفت و گویی ترتیب دهد. شجاع در بخشی از این گفتگو درباره پرسپولیس حرف زده و البته از بازگشتش به این باشگاه حرف زده است. 

فقط این را بگویم که هیچ کس به اندازه من فحش نخورد و بی احترامی نشنید. من 4 سال با کمترین قرارداد برای پرسپولیس بازی کردم و همه قراردادشان از من بیشتر بود و حاضرم این موضوع را ثابت کنم. فقط یک سال از پول حرف زدم و از دید بعضی ها تبدیل به بازیکن بی غیرت شدم. البته حساب هواداران واقعی پرسپولیس از همه جداست و آن ها می توانند تشخیص دهند که چه کسی واقعا برای تیم زحمت کشیده است. 

ناراحتی از توهین ها

زیاد دوست ندارم به این چیز ها فکر کنم و مقصر اصلی را رسول پناه می دانم و حتی علیرضا بیرانوند هم در برنامه تلویزیونی گفت که او به این باشگاه آمده تا پرسپولیس را نابود کند. خیلی ها این بحث را مطرح می کنند که من قرارداد داشتم، ولی چرا کسی به این توجه نمی کند که 4 سال کمترین پول را گرفتم و این برای من سخت است که یک بازیکن تازه وارد بیاید و 2 برابر من پول بگیرد و من هم ساکت باشم. چرا زمانی که نخستین نفر قراردادم را تمدید می کردم خیلی ها به به و چه چه می کردند، ولی وقتی خواستم جدا شوم و از مشکلات و آینده ام حرف زدم یک نفر پشت سر من نایستاد؟ خیلی از فحاشی ها ناراحتم کرد، ولی من تا جایی که توانستم زحمت کشیدم. من می توانستم قبل از بازی های آسیایی بروم، ولی این کار را نکردم، نمی خواهم بگویم در رفتن به فینال آسیایی سهم داشتم، ولی به هرحال یک مقدار که نقش داشتم. 

بازگشت به پرسپولیس

چرا برنگردم؟ من به این کاری ندارم که چه کسانی فحش دادند و توهین کردند، چون آن ها شخصیت خودشان را نشان دادند. من پرسپولیسی هستم و آنجا خانه من است. من از روز اول هوادار پرسپولیس بودم و حالا هم که در این تیم نیستم باز هم برای آن ها بهترین ها را آرزو می کنم. طبیعتا من هم بخشی از تاریخ پرسپولیس هستم و یک روز به این تیم برمی گردم.

انتهای پیام/م

واکنش شجاع خلیل زاده به بازگشت به پرسپولیس

52
این مطلب مفید بود ؟20
وبگردی