شخصیت شناسی
در هر فردی نحوه گرفتن فرمان ماشین و سبک رانندگی متفاوت است. مدل گرفتن فرمان ماشین یکی از راه های جالب برای شخصیت شناسی در افراد است.

شخصیت شناسی جالب با نحوه گرفتن فرمان ماشین

با سبک رانندگی و نحوه گرفتن فرمان ماشین در دست میتوان شخصیت شناسی کرد، شما جزو کدام دسته هستید؟ اگر از شما بپرسم که هنگام رانندگی چگونه فرمان را به دست می گیرید، پاسخ دقیقا یادتان هست؟

زمانی که شما در حال رانندگی هستید، این کار برای تان به یک روتین تبدیل می شود این گونه که سوار ماشین می شوید، روی صندلی می نشینید، آینه را تنظیم می کنید و حرکت می کنید و احتمال زیاد به این موضوع توجه نکرده باشید که دست های شما چگونه روی فرمان قرار می گیرند اما بدانید که نوع دست گرفتن تان روی فرمان نشان دهنده شخصیت شما نیز می باشد پس این دفعه که سوار ماشین شدید و اقدام به رانندگی کردید، به این موضوع دقت کنید و بعد ببینید که شخصیت شما چگونه است.

اگر با یک دست در کنار فرمان رانندگی می کنید

شما انسان راضی و خرسندی هستید و زندگی تان بسیار ساده سپری می شود و فشار خاصی برای شما وجود ندارد و همچنین شما سعی می کنید که دوستان نزدیک کمی داشته باشید تا اینکه اطراف خود را از انسان ها شلوغ کنید و نسبت به رویاپردازی زیاد علاقه نشان نمی دهید و پشت فرمان نشستن معمولاً شما را خسته نمی کند و شما می توانید بدون استرس خاص یا ترسی از آینده زندگی خود را پیش ببرید.

رانندگی کردن

اگر دو دست خود را دقیقاً در وسط فرمان قرار می دهید

شما انسانی هستید که آرامش را در همه جا برقرار می کند و از کشمکش و پیچیدگی ها متنفر می باشید و هیچ‌گاه صدای خود را بالا نمی برید و دشمنی با دیگران به شما احساس ناراحتی می دهد. چنانچه بخش شخصیت شناسی نمناک گفته است شما همچنین می توانید از مهارت ایجاد آرامش خود استفاده کنید تا افراد را با یکدیگر آشتی دهید و مشکلات را حل کنید.

اگر یک دست را بالای فرمان و یک دست را پایین فرمان قرار می دهید

شما انسان منطقی هستید و برای هر چیز به دنبال دلیل می گردید و برای دیگران انسان قابل اعتمادی می باشید و افراد دیگر به دنبال شما می آیند تا از توصیه های تان استفاده کنند و می‌دانند که همیشه تصمیم درست را می گیرید.

حالت روحی شما به سرعت تغییر می کند اما اکثر اوقات می توانید احساسات و عواطف خود را کنترل کنید.

گرفتن فرمان ماشین

اگر دو دست خود را جدا از هم در بالای فرمان می گیرید

شما انسان کمال گرایی هستید و با این کار باور دارید که دستانتان دقیقاً در محل درستی قرار گرفته است و همیشه به آن پایبند می مانید و افراد معمولا برای سخت کوشی و رسیدن به موفقیت به شما مراجعه می کنند تا آن ها را راهنمایی کنید.

اگر دستان را نزدیک به هم و در بالای فرمان قرار می دهید

شما انسان هشدار دهنده ای هستید و با عصبانیت و استرس مبارزه می کنید و حس ششم خوبی نسبت به خودتان دارید.

دوستان و خانواده شما به راحتی می توانند در آرامش شما نقش داشته باشند و افراد دیگر می‌دانند که شما انسان بسیار مهربانی هستید و پشت عصبانیتتان، یک دل رئوف وجود دارد.

مدل گرفتن فرمان

اگر یک دست را در مرکز فرمان قرار می دهید

شما انسان ماجراجویی هستید و فرقی ندارد که بخواهید در اقیانوس با کوسه ها شنا کنید یا این که یک قله را فتح کنید، در هر صورت همیشه دوست دارید که چیزهای جدید را تجربه کنید و بعضی از افراد ممکن است از امنیت کار شما بترسند اما آن هایی که مانند شما هستند و درکتان می کنند، برای عشقتان به این ماجراجویی احترام قائل هستند.

اگر دو دستتان را با فاصله در پایین فرمان قرار می دهید

شما رئیس هستید، ذاتا رهبر و رئیس زاده شده اید و می توانید مسئولیت کارهای دیگران را نیز به عهده بگیرید و دیگران شما را مدیر و مربی می‌دانند و آن ها به قضاوت شما اعتماد می کنند و اعتماد به نفس شما را تحسین می کنند.

مهارت رهبری فوق‌العاده بالایی دارید که باعث می شود دیگران به سمت شما جذب شوند.

شخصیت شناسی رانندگی

اگر دو دستتان را نزدیک به هم در پایین فرمان قرار می دهید

شما نان آور خانواده هستید، بسیار سخت کوش می باشید اما همیشه مهربانی خاصی در دل تان دارید. دائما موفقیت دیگران را جشن می گیرید و همیشه برای حمایت آن ها در دسترس هستید و همزمان با جریان زندگی حرکت می کنید و می‌دانید که تنها خودتان مسئول شادی خودتان هستید.

اگر فرمان را با یک دست در بالا و وسط فرمان می گیرید

شما نیز انسان راضی می باشید و توانایی این را دارید که خودتان را آرام کنید و مدیریت شرایط را به دست بگیرید و معمولاً دوستان شما برای کاهش استرس به شما مراجعه می کنند. همچنین هیچ‌گاه اجازه نمی دهید که دیگران از شما سوء استفاده کنند.

اگر یک دست در بغل فرمان و دست دیگر روی بوق می باشد

شما انسان زورگویی هستید و همیشه در حال دستور دادن می باشید و معمولاً برای انسان هایی که به شما نیاز دارند، وقت کافی نمی گذارید. افرادی که شما را می شناسند، شما را به دلیل بلند پروازی ها و توانایی قاطع بودن تان تحسین می کنند.

شخصیت شناسی؛ فرمون ماشین رو چه مدلی میگیری؟

475
این مطلب مفید بود ؟6015
منبع : بخش سبک زندگی نمناک/ن/ش
برچسب : شخصیت شناسی
وبگردی