شستشوی ظروف

شستشوی ساده و عجیب ظروف به سبک ژاپنی ها + فیلم

تاریخ انتشار : 20 مرداد 1397کد مطلب : 70681زمان مطالعه : 2 دقیقه
شاید تا به حال ماشین های ظرف شویی بسیاری را مشاهده کرده باشید اما جالب است بدانید که کشور ژاپن موفق به اختراع دستگاه بسیار فوق العاده برای شستشوی ظروف شده است.

شستشوی ساده ظروف به سبک ژاپنی ها + فیلم

اگر شما یکی از افرادی هستید که نسبت به شستشوی ظروف نفرت دارید و آنرا کاری کسل کننده می دانید،دیگر نیازی به شستشوی ظروف با دستانتان ندارید!!جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.
شرکت ژاپنی ای به نام "تنکو" اخیرا از دستگاهی جالب و بسیار کاربردی رونمایی کرد که با استفاده از آن دیگر نیازی به شستشوی کسل کننده ظروف ندارید.دیگر نیاز به این نیست که دستانتان با روغنو چربی های اشباع شده روی ظروف آلوده شوند!!شرکت تنکو دستگاه جالب شستشوی ساده ظروف را برای افرادی که از شستشوی ظروف نفرت دارند را معرفی کرد.
نام این محصول که توسط شرکت تنکو انتخاب شده است،"کوراسا واش" است که با استفاده از این دستگاه دیگر زمان نفرت انگیزی را هنگام شستشوی ظروف نخواهید داشت!!تنها کافی است که ظرف را داخل چنگال های این دستگاه قرار دهید و سپس دکمه را بفشارید و دستگاه شروع به شستشوی ظرف کند.
شستشوی ظروف

شستن ظرف ها به سبک ژاپنی ها

برای استفاده از این دستگاه کافی است میزانی مواد شوینده را بر روی ظرف بریزید و سپس دکمه "کوراسا واش" را بفشارید و سپس دستگاه شروع به شستشوی ظرف نماید.
این دستگاه واقعا یکی از بزرگترین اختراعات بشر خواهد بود و می توان آینده بسیار رویایی را برای این شرکت پیش بینی نمود.این دستگاه تنها 650 گرم وزن دارد و نسبت به ماشین های ظرفشویی بسیار کم هزینه تر و سبک تر می باشد.
این دستگاه خارق العاده و کاربردی از باتری داخال استفاده می کند و در زمان به اتمام رسیدن باتری تنها کافی است که 2 ساعت آنرا به شارژ متصل نمایید تا مجددا بصورت کامل شارژ شود.
همچنین ظروف با قطر 220 میلیمتر حداکثر گنجایش این دستگاه است و حداکثر عمق هم 60 میلیمتر گفته شده است.قیمت نهایی این محصول بی نظیر ، 8800 ین (79 دلار) است و نسبت به دستگاه های ظرف شویی که قیمت های بالایی دارند ، به صرفه تر می باشند.

ویدیو شستشوی ساده ظروف به سبک ژاپنی ها ؛

شستشوی ساده و عجیب ظروف به سبک ژاپنی ها + فیلم

3.817
این مطلب مفید بود ؟134
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن /ح.ب
وبگردی