نگین صدق گویا

شغل دوم نگین صدق گویا بازیگر ساعت صفر چیست؟!

تاریخ انتشار : 21 مرداد 1396کد مطلب : 54558زمان مطالعه : 2 دقیقه
نگین صدق گویا بازیگر سریال به کجا چنین شتابان از دنیای طراحی لباس و علاقه اش به استفاده از نمادهای ایرانی در دوخت و طراحی لباس میگوید.

ناگفته های نگین صدق گویا از دنیای طراحی لباس

نگین صدق گویا بانوی هنرمند سینما و تلویزیون کشورمان پای گفتگوی ما نشست و ناگفته هایی از دنیای طراحی لباس و هنرش در دوخت لباس گفت و از علاقه ای که به استفاده از نمادهایی ایرانی در طراحی لباس دارد صحبت کرد و جزئیاتی از طراحی کردن لباس و استفاده از اکسسوری ها گفت.

نگین صدق گویا از طراحی لباس میگوید

نگین صدق گویا بازیگر عرصه تلویزیون و سینما گفت:از مدت ها قبل به دلیل علاقه ای که به موضوع طراحی لباس داشتم، دوره های آن را سپری کردم و برای خودم و اطرافیان کار طراحی و دوخت لباس را انجام دادم، اما هیچگاه به صورت حرفه ای این هنر را پیگیری نکردم.

وی ادامه داد:با توجه به اینکه پوشیدن لباس سیاه در اسلام مکروه است، توجه به استفاده از رنگ های روشن در طراحی و دوخت لباس ها از اهمیت بسیاری برخوردار است.
 
بازیگر سریال " به کجا چنین شتابان" تصریح کرد:با توجه به معیار های داخلی، می توانیم از روش های طراحی لباس به شکل جدید آن بهره ببریم همانگونه که طراحی های دیگر نیز لباس هایی مانند مانتو چند سالی است که بین مردم رایج است.

وی در ادامه صحبت های خود اظهارکرد:به طور طبیعی هر عنصر جدیدی که وارد می شود، بسیاری از مردم را به سوی خود جذب می کند و در این راستا توجه به چگونگی ترویج آن اهمیت بسیاری دارد چرا که انسان به طور ذاتی زیباپسند و تنوع پسند است.
 
 نگین صدق گویا

نگین صدق گویا بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان

صدق گویا یادآور شد:اگر روی لباس ها طراحی هایی مانند پروانه یا گل نقش ببندد باعث جذاب شدن هر چه بیشتر آن لباس می شود و باید توجه داشته باشیم که چنین طرح هایی در تمامی فروشگاه ها وجود دارد و همه از آن ها استفاده می کنند.

وی با اشاره به علاقه خود جهت استفاده از نمادهای ایرانی در روند طراحی لباس، افزود:علاقمند به استفاده از نمادهای ایرانی در طراحی لباس هستم به خصوص که طرح هایی مانند کاشی کاری های یزد و اصفهان همگی دارای رنگ ها و نقش های زیبا هستند، خوشبختانه طرح زیبایی فرش و گلیم ایرانی نیز این روز ها در تمامی دنیا رایج است و از آن استقبال ویژه ای صورت می گیرد.
 
صدق گویا خاطرنشان کرد:وقتی طرح های ایرانی به اندازه ای عالم گیر می شوند که تمام دنیا از آن ها استفاده می کنند، بهتر است خودمان نیز به بهترین شکل ممکن از آن ها بهره ببریم.

گفتنی است، مجموعه تلویزیونی " ساعت صفر" آخرین اثر نمایشی است که نگین صدق گویا درآن به ایفای نقش پرداخته و این سریال ماه رمضان دو سال قبل میهمان مخاطبان تلویزیون بود.

در کارنامه هنری نگین صدق گویا آثاری همچون "به کجا چنین شتابان"، " واکنش پنجم"، " زمانی برای دوست داشتن"، " دعوت" و " شکر تلخ" دیده می شود. 

شغل دوم نگین صدق گویا بازیگر ساعت صفر چیست؟!

3.821
این مطلب مفید بود ؟165
برگرفته از میزان / م.ف
وبگردی