شلف و باکس
شلف و باکس های تزیینی دیواری جلوه ای زیبا و خاص به فضای داخلی هر خانه ای اضافه می کنند و هم چنین عناصری بسیار کارآمد و کاربردی هستند.

ایده های نو برای نصب شلف ، باکس و طاقچه:

امروزه تقریبا در هرخانه ای باکس و شلف در ابعاد و مدل های مختلف به عنوان یکی از جنبه های تزییناتی در دکوراسیون داخلی جایی دارد. استفاده از باکس های دیواری و طاقچه ها و قفسه ها گاها به عنوان یکی از المانهای طراحی داخلی منزل مورد استفاده قرار میگیرند.از مزایای شلف ها این است که بسیار مستحکم هستند و نسبت به قفسه های پایه دار ماندگاری و دوام بیشتری دارند چراکه با پیچ به دیوار نصب می شوند و از مواد و مصالح بهتر و بادوام تری ساخته می شوند. به دلیل پرکاربرد بودن این طبقات چوبی و فلزی به طبع مدلهای متفاوتی هم طراحی و ساخته شده است که در این بخش از دنیای مد نمناک به آنها خواهیم پرداخت. 

انواع شلف و باکس و ایده های نصب آنها:

شلف های دیواری جلوه ای زیبا و خاص به فضای داخلی هر خانه ای اضافه می کنند و هم چنین عناصری بسیار کارآمد و کاربردی هستند ولی قبل از هرچیز باید به هماهنگی مدل و طرح ان با دکوراسیون داخلی منزلمان توجه داشته باشیم. برای کسانی که قصد دارند حداکثر استفاده از فضا را ببرند نیز استفاده از مدلهای باکس دیواری ، طاقچه ها و قفسه دیواری برای نگهداری وسایل یکی از بهترین گزینه ها است بخصوص برای خانه های کوچک و جمع وجور. شلف ها بیشتر به صورت باکسی و قالب دار طراحی می شوند چرا که علاوه بر زیبایی امنیت لوازم داخل ان بیشتر خواهد بود. این بدان معنا نیست که شلف های طبقه ای و پایه دار متناسب نیستند بلکه فضای کمتری در دامنه دید به خود اختصاص می دهند و گاهی زیباتر هم به نظر می رسند. 

تصاویر مدل شلف و باکس چوبی ، شیشه ای و فلزی مدرن برای قرار دادن وسایل دکوری

شلف و باکس

مدل شلف و باکس چوبی کنار میز ال سی دی

به کارگیری ایدهای ساده در طراحی شلف های دیواری قرینه برای یک اتاق نشیمن که نه تنها زیبا و جذاب است، بلکه حس و حالی از پاکیزگی را نیز به فضای داخلی اضافه کرده است. می توانید شلف هایی را که به گوشه بیرونی و تیز دیوار ختم می شود، در سوی دیگر دیوار ادامه دهید؛ اینکار ظاهر آرام و مدرن تری به خانه شما می دهد. توصیه می شود که شلف های سنگین یا مدلهای خاص را متخصصان این حرفه نصب کنند. 

قفسه های دیواری معلق دارای پایه های زشت و بدشکل نیستند که زیبایی طراحی خانه را از بین ببرند و ظاهر خانه را زشت کنند. شلف ها هم چنین بسیار ساده و زیبا هستند و نگهداری از آن ها راحت است به خصوص باکس های دیواری که لبه های عریض تری دارند و می توان از لبه های بیرونی آنها برای قرار دادن وسایل دکوری و تزیینی هم استفاده کرد . در ادامه گزیده ای از این مدلها را مشاهده می کنید.

 شلف و باکس

شلف و باکس مدرن و شیک

شلف و باکس

کتابخانه های دیواری یا شلف و باکس های پایه مخفی چوبی

شلف و باکس

شلف و باکس دیواری جدید

شلف و باکس

شلف و باکس های شیک و تزیینی 

شلف و باکس

ایده های ساخت شلف و باکس

شلف و باکس

شلف و باکس تزیینی دکوری چوبی با قاب فلزی

شلف و باکس

ایده های نو برای نصب شلف و باکس دیواری

شلف و باکس

شلف و باکس چوبی ساده

شلف و باکس

شلف و باکس به سبک کتابخانه

شلف و باکس

شلف و باکس های زیبا مناسب اتاق پذیرایی و نشینمن

شلف و باکس

باکس های چوبی و مثلثی دیواری

شلف و باکس

شلف و باکس چوبی شیک برای اتاق کودک

شلف و باکس

انواع مدل شلف و باکس

شلف و باکس

شلف و باکس دیواری خلاقانه

شلف و باکس

مدل شلف و باکس ترکیبی مدرن مینیمالیستی

شلف و باکس

مدل شلف و باکس کنج

شلف و باکس

شلف و باکس دکوری فلزی

شلف و باکس

شلف و باکس اتاق کودک

شلف و باکس

شلف و باکس مدل کتابخانه

شلف و باکس

مجسمه هایی به شکل شلف و باکس دکوری

شلف و باکس

شلف و باکس ام دی اف

شلف و باکس

طاغچه شیشه ای دکوراتیو

شلف و باکس

شلف و باکس مناسب آشپزخانه

 شلف و باکس

شلف و باکس مدرن و خلاقانه

شلف و باکس , مدلهای جدید طاغچه های چوبی دکوری

4.4200
این مطلب مفید بود ؟17723
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ن/ح
وبگردی