کفش شلوار جین
خانم ها و آقایان در مکان های مختلف از شلوار جین استفاده می کنند و برای زیبا و جذاب تر شدن استایل خود کفش مناسبی را با شلوار جین ست می کنند.

با شلوار جین چه کفشی بپوشیم؟

شلوارهای جین طرفداران زیادی در بین خانم ها و آقایان دارند و همه افراد در موقعیت های مختلف از شلوار جین استفاده می کنند. به همان اندازه که ترکیب رنگ ها در لباس اهمیت دارد ، ست کردن کفش شلوار جین نیز مهم است و شما باید بدانید که چه شلواری را با چه کفشی باید ست کنید تا همیشه ظاهر خوب و متفاوتی داشته باشید. در این بخش از دنیای مد نمناک شما را با انواع مدل های کفش که می توان آنها را با شلوار جین ست نمود آورده ایم.

ست های کفش شلوار جین زنانه

ست کفش و شلوار جین ، کفش های راحتی

اگر به پوشیدن شلوار جین علاقه مندید و همیشه این نوع شلوار را استفاده می کنید بهتر است کفش مناسبی نیز انتخاب نمایید . یکی بهترین کفش ها که با شلوار های جین تنگ یا مدل ”Skinny” ترکیب زیبایی به وجود می آورد ، کفش های ” Loafers ” هستند که کفش های بسیار راحتی می باشند.

 کفش شلوار جین

Loafers بهترین مدل کفش با شلوار جین زنانه

کفش های کلاسیک پاشنه بلند

کفشی را انتخاب کنید که ، با همه مدل شلوار جین نیز قابلیت ست شدن داشته باشد و استایلی زیبا و جذاب در کنار شلوار جین به شما دهد. کفش های پاشنه بلند کلاسیک برای ست کفش و شلوار جین ، مدل های زیبایی هستند که برای محیط کار نیز بسیار مناسبند.

جین با کفش پاشنه بلند بنددار

برای اینکه ظاهرتان بسیار زیبا باشد با شلوار جین خود ، کفش پاشنه بلند بند دار بپوشید و فراموش نکنید که جین اسکینی برترین نوع هست.

جین با کفش پاشنه بلند لژدار

یکی از کفش های مناسبی که می توان با شلوار جین پوشید کفش لژدار است که استایل شما را زیبا وجذاب می کند.

کفش پاشنه بلند لژدار

ست شیک کفش پاشنه بلند لژدار با جین دخترانه

صندل های پشت باز پاشنه گربه ای

یکی از ترند های پرطرفدار صندل های پشت باز است که به دلیل فرم و مدل پاشنه اش به آن ”Kitten-Heel Mules” می گویند. می توانید این نوع کفش ها را با شلوار جین به پا کنید زیرا بسیار راحتند وترکیبی بسیار عالی برای محیط کار هستند.

نیم بوت های پاشنه دار

یکی از ترندهای محبوب و پرطرفدار امسال نیم بوت های پاشنه دار هستند. پوشیدن این نیم بوت ها با شلوار جین علاوه بر راحتی، ظاهر شما را شیک و با وقار نشان می دهند.

صندل های پاشنه تخت

اگر می خواهید ظاهر شیکی داشته باشید ، صندل های پاشنه تخت ”Slingback Flats” ها را برای پوشیدن با شلوار جین انتخاب کنید. این صندل ها با استایل های متعددی قابلیت ست شدن را دارند و بسیار راحت هستند.

 صندل های پاشنه تخت

صندل پاشنه تخت کفش مناسب با شلوار جین زنانه

چکمه های ساق بلند چرم

چکمه های ساق بلند چرم در روزهای سرد پاها را گرم نگه می دارند و علاوه بر این خصوصیت ، پاها را لاغرتر و کشیده‌تر نیز نشان می دهند.

بوت پاشنه تخت ساق کوتاه با جین

به جای بوت پاشنه دار بوت بدون پاشنه را با شلوار جین می توانید ست کنید تا در زمستان تیپ جذابی داشته باشید.

کفش های پاشنه بلوکی

یکی از ترند های پر طرفدار کفش های پاشنه بلوکی هستند که در کنار جین، استایلی بسیار زیبا برای محیط کار به شما خواهد داد. به دلیل فرم و شکل پاشنه این مدل کفش ها به آنها پاشنه بلوکی می گویند.

اسنیکرز با جین

اگر شما پوشیدن بوت یا صندل را با شلوار جین نمی پسندید بهتر است اسنیکرز بپوشید تا یک ظاهر شیک و جذاب پیدا کنید. پوشیدن اسنیکرز ورزشی با جین نیز اخیرا باز هم به دنیای مد بازگشته هست. برای پوشیدن شلوار جین با اسنیکرز ورزشی پایین شلوار را تا مچ تا بزنید. شلوار جین اسکینی را نیز می توانید با اسنیکرزهای ساق دار بپوشید.

 اسنیکرز با جین

اسنیکرز مناسب ترین کفش شلوار جین

معرفی کفش مناسب با شلوار جین مخصوص آقایان

کفش های ترینر با شلوار جین

اگر به دنبال ظاهری راحت و معمولی هستید دنیای مد نمناک میگوید که شما می توانید شلوار جین خود را با کفش های ترینر بپوشید. شلوار جین و کفش های ترینر به همراه تی شرت و کت، برای یک استایل راحت و روزانه مناسب هستند، می توان در موقعیت های مهم تر با پیراهن یقه دار و کت بلیزر این کفش را به پا کرد.

کفش های دربی به همراه شلوار جین

برای ظاهرهای روزمره شیک و نیمه رسمی با شلوار جین، کفش های دربی بهترین انتخاب برای آقایان است. گزینه ترکیب رنگ آبی نفتی و طوسی هم می تواند ظاهری شیک و خاص و در عین حال جدی ایجاد کند.

بوت و شلوار جین

بوت با شلوار جین یک انتخاب عالی برای آقایان است. اگر به دنبال ظاهری معمولی هستید، استایل هایی مثل بوت های مخصوص پیاده‌روی را انتخاب کنید. اگر به دنبال ظاهری شیک معمولی هستید، بوت های چلسی یا چاکا را در نظر بگیرید.

بوت و شلوار جین مردونه

ست جذاب بوت مردانه با شلوار جین

کفش های لوفر به همراه شلوار جین

اگر می خواهید ظاهری شیک و لاکچری داشته باشید ، لوفرها، کفش مناسبی هستند. این نوع کفش با شلوار جین و به‌خصوص برای موقعیت های معمولی شیک و نمیه رسمی خیلی خوب همراه می شوند. کفش لوفر هامبل بهترین انتخاب برای آقایان غیرچاق است که می توانند آن را با شلوار اسکینی بپوشند.

کفش های کیکرز

شلوارهای اسلیم فیت جایگزین خوبی برای افرادی که هیکل متناسب و ورزشی دارند مناسب هستند. پوشیدن کفش های بزرگتر مثل کیکرز با این شلوارها تضاد خوبی دارند و پوشیدن آنها باهم معرکه می شود.

کفش های قایقی به همراه شلوار جین

به پا کردن کفش قایقی به همراه شلوار جین برای تابستان بسیار مناسب است. برای بالا بردن سطح زیبایی این کفش مناسب و شیک، آنها را با لباس های اصلی تابستانی تان همراه کنید تا استایلی شیک وکامل و جذاب داشته باشید.

 کفش های قایقی مردانه

کفش های قایقی بهترین کفش شلوار جین مردانه

کفش های آکسفورد به همراه شلوار جین

از کفش های آکسفورد برای یک استایل رسمی‌تر با شلوار جین استفاده کنید.

بهترین انواع کفش برای موقعیت های مختلف (برای آقایان)

برای موقعیت های معمول روزمره برای اینکه ظاهری کاملا غیر رسمی داشته و حس راحتی را القا با شلوار جین برای کامل کردن استایل تان کفش های راحتی مثل اسنیکر و بوت را انتخاب کنید.

طبق آنچه دنیای مد نمناک توضیح داده برای موقعیت های شیک روزمره پوشیدن شلوار جین به همراه کفش هایی مانند بوت های چاکا و کفش های لوفر (نوعی کفش بدون بند) استایلی راحت، با ظاهری سطح بالا به شما خواهد داد. کفش های اسنیکر هم می توانند مناسب استایل شما باشند، اما باید بقیه لباس هایتان هم کاملا زیبا و شیک باشند تا ظاهرتان بیش از حد ساده و معمولی نشود.

شلوار جین می تواند در موقعیت های نیمه رسمی هم به کار آید. در این موقعیت ها همراه شلوار جین کفش های دربی یا آکسفورد و لوفر بپوشید. دیگر مدل های کفش، مانند کفش های اسنیکر یا آل استار ظاهرتان را با خود به پایین می کشند.

 انواع کفش مردانه

انتخاب کفش مناسب برای شلوار جین مردانه

ست کردن کفش مناسب با انواع رنگ های شلوار جین (برای آقایان)

با شلوارهای طوسی روشن، کفش های جیر با همین تن رنگ بپوشید.

با شلوارجین های طوسی تیره، در موقعیت های رسمی‌تر ، کفش رسمی بپوشید اما اگر می خواهید کمتر رسمی باشید، نیم بوت قهوه ای تیره چوکا یا کفش بورگا را با این شلوار جین بپوشید.

با شلوارجین مشکی و تیره می توانید انواع کفش رسمی را ست کنید اما در میان این همه کفش، کفش چرم با شلوار جین مشکی، استایلی ساده و زیبا را برای شما به ارمغان می آورد.

با شلوار جین آبی روشن و تیره نیز همچون طوسی، کفش چرم قهوه ای بپوشید. نیم بوت های چوکا نیز انتخاب خوبی برای زمستان هستند و به راحتی با جین های اسلیم فیت ست می شوند.

با جین های آبی روشن، پوتین های چلسی با رنگ خنثی را بپوشید تا جذاب تر شوید.

مدل کفشی که باید با شلوار جین ست کرد ( آقا و خانم )

3.470
این مطلب مفید بود ؟4723
منبع : بخش دنیای مد نمناک/ن/ز.ت
وبگردی