شیلا خداداد و پسرش

شب متفاوت خندوانه با حضور شیلا خداداد و پسرش

تاریخ انتشار : 10 خرداد 1397کد مطلب : 68618زمان مطالعه : 3 دقیقه
شیلا خداداد بازیگر سریال مسافری از هند و گلشیفته به همراه پسرش شب گذشته 9 خرداد 97 مهمان رامبد جوان در برنامه خندوانه شدند.

شیلا خداداد و پسرش مهمان خندوانه شدند

برنامه خندوانه با اجرای رامبد جوان شب گذشته 9 خرداد 97 ساعت 23 روی آنتن شبکه نسیم رفت. رامبد جوان در شب میلاد امام حسن مجتبی (ع) برنامه شادی را در خندوانه تدارک دیده بود که در ابتدا با حضور ارژنگ امیرفضلی و اجرای لب آهنگ روی آنتن رفت.

در این شب ویژه خندوانه شیلا خداداد بازیگر سینما و تلویزیون به همراه پسرش مهمان خندوانه شد.

ترس پسر شیلا خداداد در هنگام ورود به استودیوی خندوانه

شیلا خداداد به همراه پسرش به خندوانه آمد و در بدو ورود با آتش بازی در استودیوی خندوانه پسر شیلا خداداد از ترس سرش را گرفته بود. این بازیگر کشورمان بعد از سلام و احوال پرسی با مردم درباره فعالیت این روزهایش گفت :بعد از 5 ماه کار کردن سخت در گلشیفته مشغول استراحت هستم و درباره رابطه دختر و پسرش ادامه داد :دخترم ساتین الان یکسال دارد و سامیار رابطه بسیار خوبی با ساتین دارد.

شیلا خداداد و پسرش

شیلا خداداد و پسرش مهمان خندوانه شدند

رامبد جوان درباره نقش منفی از شیلا خداداد پرسید که گفت :به من تابحال پیشنهاد نقش منفی نشده است احتمالا به چهره من نقش های منفی نمی آید. من میتوانم نقش جدی و کمدی بازی کنم اما نقش منفی گمان نمیکنم.

بازیگر سریال مسافری از هند یک روز عادی که در منزل باشد را اینگونه توصیف کرد :ما ساعت 8 صبح از خواب بیدار میشویم تا سامیار را راهی مهد کنیم بعد کمی با ساتین بازی میکنم ، کارهای مربوط به ترجمه کتاب کودکم را انجام میدهم ، ورزش میکنم ، غذا درست میکنم ، سامیار را از مهد می آورم و همین کارهای روزمره .

بازیگر سریال گلشیفته درباره خصلت هایی که دوست دارد بچه هایش بیاموزند گفت :دوست دارم بچه ها مهربانی ، کمک کردن به دیگران و دقت کردن به محیط اطراف را بیاموزند و در مقابل از دورغ گفتن دوری کنند و همیشه به بزرگترها احترام بگذارند.

شیلا خداداد و پسرش

شیلا خداداد و پسرش در خندوانه

شیلا خداداد در این بخش از برنامه دو کتاب به رامبد جوان هدیه داد و درباره مجموعه کتاب های کودک که ترجمه کرده بود توضیح داد و مسابقه شمردن پول و لب خوانی در برنامه برگزار شد.

با آمدن جناب خان برنامه حال و هوای دیگری پیدا کرد . جناب خان با تیپ هندی وارد برنامه خندوانه شد و به گمان اینکه شیلا خداداد بازیگر معروف هندی است شروع به خواندن به زبان هندی کرد و از رویاهای کودکی اش برای دیدن شیلا خداداد گفت و هرچه رامبد توضیح میداد که این خانم شیلا خداداد است و بازیگر فیلم شعله نیست باور نمیکرد و در نهایت از شیلا خداداد خواست آهنگ مسافری از هند را برایش بخواند.

رامبد جوان درباره شناسنامه ای که شیلا خداداد در زمان زلزله کرمانشاه رو کرد پرسید که گفت :بله مادر من مهابادی هستند و کردی و ترکی صحبت میکنند و خانواده همسرم هم ترک زبان هستند و در منزل ترکی صحبت میکنند اما من بلد نیستم ترکی صحبت کنم و تنها کمی متوجه میشوم.

شیلا خداداد و پسرش

سامیار پسر شیلا خداداد در کنار رامبد جوان و جناب خان

در بخش پایانی برنامه شیلا خداداد درباره سریال مسافری از هند صحبت کرد و از این سریال به عنوان یکی از بهترین و پرمخاطب ترین سریال هایش یاد کرد و از اینکه در آن زمان اغلب مردم فکر میکردند او هندی است صحبت هایی به میان آمد.

در بخش های پایانی برنامه جناب خان از شیلا خداداد سوالات شیمی پرسید و حال همسرش فرزین سرکارات را جویا شد.

شب متفاوت خندوانه با حضور شیلا خداداد و پسرش

4.519
این مطلب مفید بود ؟172
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی