صبا راد

دست آسیب دیده صبا راد مجری به خانه برمیگردیم! + عکس

تاریخ انتشار : 27 اردیبهشت 1394کد مطلب : 14926زمان مطالعه : 1 دقیقه
صبا راد مجری به خانه برمیگردیم که از ناحیه دست دچار آسیب دیدگی شده بود مجبور شد با دست بانداژ شده مقابل دوربین قرار بگیرد.

صبا راد مجری برنامه زنده به خانه برمیگردیم با دست آسیب دیده و بانداژ شده به اجرای این برنامه پرداخت.

این آسیب دیدگی که گویا بعلت قرار گرفتن دستش بین درب خودروی شخصی اش ایجاد شده سبب ساز آن گشته که وی با دستی بانداژ شده در سازمان ظاهر شود.
صبا راد با اشاره به این اتفاق در صفحه اجتماعیش از این گفته که حتی روزی که دستش دچار آسیب دیدگی شد باز هم دلش نمی آمده برنامه را اجرا نکند اما درد زیاد دستش باعث شده قید برنامه را زده و فورا به بیمارستان برود.
 
 صبا راد
دنیا دور سرم چرخید/فکر میکردم قدرتمندم
وی در این باره می نویسد:قبل از برنامه به خانه برمی گردیم دستم لای درب ماشینم ماند. چشمتان روز بد نبیند، دنیا دور سرم چرخید و اصلا درد عجیب و غریبی داشت که نگو.
این مجری ادامه می دهد:از آنجایی که فکر کردم قدرتمندم و به این سادگیها تسلیم درد نمیشوم خودم را به استودیو رساندم که کنارتان باشم و برایتان برنامه اجرا کنم اما شدت درد و البته تورم دستم امان نداد و مجبور شدم خودم را به اورژانس برسانم و مداوا کنم.
صبا راد در پایان خاطرنشان می سازد:الان خیلی خوبم؛ دردم خیلی کم شده است. وقتی شما مردم عزیز را دارم همیشه حالم خوب است. از خداوند مهربان بخاطر همه الطافش ممنونم و شکرگذار.

دست آسیب دیده صبا راد مجری به خانه برمیگردیم! + عکس

3.988
این مطلب مفید بود ؟6820
برگرفته از آخر نیوز - / ک
برچسب : صبا راد
وبگردی