طارمی

هت‌تریک طارمی تنها در 65دقیقه مقابل نیازمند!

تاریخ انتشار : 28 فروردین 1401کد مطلب : 50078تعداد نظرات : 1 نظر
طارمی که این هفته از سوی باشگاه رقیب یعنی اسپورتینگ لیسبون مورد حمله رساته‌ای و توهین قرار گرفته بود، در این دیدار درخشید و موفق شد هت تریک کند.

تیم فوتبال پورتو از هفته سی ام لیگ فوتبال پرتغال به مصاف پورتیموننزه با حضور پیام نیازمند رفت و با نتیجه هفت بر صفر به پیروزی رسید.

به گزارش تابناک ورزشی، طارمی که این هفته از سوی باشگاه رقیب یعنی اسپورتینگ لیسبون مورد حمله رساته‌ای و توهین قرار گرفته بود، در این دیدار درخشید و با عملکرد درخشان و خیره کننده‌ای داشت و موفق شد هت تریک کند. اودر دقایق 19، 34 و 47 گلزنی کرد و یک پاس گل هم داد.

در این دیدار مهدی طارمی 65 دقیقه برای پورتو بازی کرد. او ابتدا در دقیقه 20 گل ابتدایی تیمش را با توپ‌گیری در داخل محوطه جریمه و چرخش و ضربه‌ای تمام‌کننده وارد دروازه پیام‌ نیازمند کرد.

مهدی طارمی که در هفته اخیر مورد انتقاد فراوان برخی هواداران رقیبدر پرتغال قرار داشت با درخشش خیره کننده خود عملا پاسخ منتقدان را داد. او پس از گلزنی با دعوت منتقدان به خصوص هواداران اسپورتینگ به سکوت، تعصب خود به تیمش را نشان داد. باشگاه اسپورتینگ لیسبون اخیرا در بیانیه‌ای علیه طارمی موضع گرفته بود و او را مار افسونگر خطاب کرده بود.

او در ادامه گل سوم تیمش را از روی نقطه پنالتی و گل پنجم را با ضربه‌ی سری غیرقابل مهار وارد دروازه نیازمند کرد. همچنین طارمی یک پاس گل هم به هم‌تیمی‌هایش داد. پیام نیازمند، دروازه‌بان ایرانی پورتیموننزه پس از مدت‌ها توانسته بود به ترکیب اصلی تیمش برسد اما نتوانست عملکرد خوبی داشته باشد و یکی از گل‌ها هم روی اشتباه مستقیم او به ثمر رسید. البته اشتباهات مدافعان پورتیموننزه هم در گل‌های پورتو تاثیر زیادی داشت.

دیگر گل‌های پورتو را اوانیلسون در دقایق 40 و 60 و په‌په به ثمر رساندند.

پورتو با این برد 82 امتیازی شد و به صدرنشینی مقتدرانه خود در لیگ پرتغال ادامه داد. پورتیموننزه هم با 32 امتیاز در رده دوازدهم قرار دارد.

انتهای پیام/م

هت‌تریک طارمی تنها در 65دقیقه مقابل نیازمند!

2.52
این مطلب مفید بود ؟11
برچسب : مهدی طارمی
1 نظر به ثبت رسیده است
وبگردی