معرفی یک برند ایرانی

کد مطلب : 41651زمان مطالعه : 2 دقیقه
این روزها گوشی های هوشمند همدم اصلی ما در زندگی شده اند. گاهی اوقات احساس میکنیم آنها عضوی از بدن ما هستند و وقتی در کنار ما نباشند انگار چیزی کم است.

معرفی یک برند ایرانی : همراه کوچک و باهوش شما همراه با مد روز جهان با راهکار ایرانی

تکنولوژی
 
 
این روزها گوشی های هوشمند همدم اصلی ما در زندگی شده اند. گاهی اوقات احساس میکنیم آنها عضوی از بدن ما هستند و وقتی در کنار ما نباشند انگار چیزی کم است. این گوشی های هوشمند فقط یک وسیله برای صحبت کردن نیستند، برخی از ما تقریبا همه کارهای خودمان از پرداخت یک قبض ساده برق تا خرید های منزل و حتی با وجود شبکه های اجتماعی در هنگام کار و رایزنی های کاری و یا حتی انتقال اسناد را هم با گوشی های هوشمند انجام میدهیم. کمی ترسناک میشود وقتی میبینیم تا چه اندازه به این کوچولوهای هوشمند وابسطه شده ایم و شاید بهتر است مانند نامشان ما هم کمی هوشمندانه ار آنها استفاده کنیم. حال که این ابزار هزاره سومی اینطور با زندگی ما اجین شده اند زیبایی ظاهر آنها هم اهمیت پیدا کرده است.
 
برند ماهوت محصولاتی برای گوشی و تبلت های هوشمند تولید می کند که برپوش نامیده میشوند. در توضیح این محصول آمده برپوش نوعی برچسب فرآوری شده است که به پشت گوشی و تبلت هوشمند شما میچسبد و طرح وو رنگ و بافت متفاوتی به آنها میدهد. گویا برپوش نامی ایرانی برای واٰژه انگلیسی sticker است و جایگرین مناسبی برای قاب های کلفت و زمخت میباشد.
 
محصولات ماهوت در 5 دسته بندی برپوش های بافت دار، چرم طبیعی ایرانی، پارچه ایرانی، طرح و متفاوت قرار میگیرند. این محصولات تماما تولید داخل کشور هستند و در بیش از 50 درصد محصولات، تمامی فرایند های تولید مواد اولیه در داخل کشورانجام میشود. به عنوان مثال محصولات چرم طبیعی از پوست حیواناتی به دست آمده که ار دامداران ایرانی خریداری شده اند و توسط کارخانجات دباغی داخل کشور آماده شده و در کارخانه ماهوت فرآوری نهایی بر روی آنها صورت گرفته است.

برپوش موبایل

محصولات ماهوت اختراع مهندسان و مخترعان ایرانی است و تنوع بالای محصولات این شرکت نظر هر بیننده ای را جلب میکند.اگر گوشی و تبلت هوشمند شما در مجموعه ماهوت باشد نزدیک به 100 برپوش با بافت و رنگ و طرح های مختلف برای شما آماده شده است علاوه بر این میتوانید طرح های اختصاصی از جمله چاپ عکس مورد نظر خودتان یا حکاکی متن یا لوگو بر روی برپوش های چرم نیز سفارش دهید. همچنین اگر گوشی و تبلت مورد نظر شما در مجموعه ماهوت موجود نباشد میتوانید از طریق وبسایت ماهوت درخواست اضافه شدن آن را ثبت نمایید. برپوش های ماهوت برخلاف محافظ های صفحه نمایش نصب راحتی دارند و خودتان به راحتی میتوانید آنها را نصب کنید.


برپوش بافت دار ماهوت

نکته بارز محصولات ماهوت ظرافت و زیبایی آنهاست. مشخص است که محصولات با دقت بالایی تولید شده اند و برند ماهوت سعی کرده اعتبار کالای ایرانی را بازگرداند.
به شما توصیه میکنم سری به وبسایت ماهوت بزنید و محصولات این برند را مشاهده نمایید و کالایی که دوستت دارید را بصورت آنلاین سفارش دهید. حمایت از برند با کیفیت داخلی میتواند اقتصاد کشورمان را آنطور که بایدد سامان ببخشد.

معرفی یک برند ایرانی

4.822
این مطلب مفید بود ؟211
برگرفته از ماموت / ص
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی