طراحی ناخن عروس
طراحی ناخن عروس در سال 2018 مدل های ساده با لاک های مات و اکلیلی مد هستند که زیبایی را به شما هدیه میدهند.

طراحی ناخن عروس 2018

لاک ناخن از موارد آرایشی بسیار جذاب و مورد علاقه تمام خانم هاست و به همین دلیل هم برای بسیاری از عروس خانم ها، خیلی اهمیت دارد که مدل های جذاب و زیبای لاک و طراحی ناخن را بشناسند و از آن برای داشتن یک استایل شیک و به روز در روز عروسیشان استفاده کنند.

لاک ناخن عروس حتماً نباید به رنگ سفید یا با تزئین سفید باشد! اگر تو یک عروس متفاوت و خاص هستی، که دوست دارد سبک خودش را داشته باشد، این مطلب برای تو است. در این گالری، انواع مدل های طراحی ناخن رنگی و متفاوت را برای تو جمع کرده ایم. می توانی با مرور این گالری، انواع مدل های طراحی ناخن به رنگ های صورتی، بنفش، طوسی و حتی گلی را ببینی.

طراحی ناخن عروس

طراحی ناخن عروس ساده

برای دختر خانم ها، انتخاب لباس عروس، آرایش زیبای صورت، مدل کیف و کفش و جواهرات از ملزومات برگزاری جشن عروسی محسوب می شود که در میان این ها، مدل طراحی ناخن هم اهمیت ویژه ای دارد. به همین خاطر بررسی انواع مدل لاک ناخن و طراحی های زیبا برای داشتن یک استایل عالی و جذاب در روز عروسی، از دغدغه های مهم هر عروسی است.

مدل های رنگی و ملایم را هم با لباس عروس می توانید ست کنید و هم با لباس های رنگی نامزدی. کاشت ناخن نوک تیز، از ترندهای طراحی ناخن در سال جدید محسوب می شود.

طراحی ناخن عروس

طراحی ناخن گلدار عروس 

طراحی ناخن عروس

طراحی ناخن عروس با لاک مات

طراحی ناخن عروس

طراحی و دیزاین ناخن عروس 2018

طراحی ناخن عروس

طراحی ناخن عروس رنگ سال

طراحی ناخن عروس

طراحی ناخن عروس با لاک اکلیلی

طراحی ناخن عروس

دیزاین ناخن عروس سال 97

طراحی ناخن عروسی شیک و جدید مخصوص بهار 97

431
این مطلب مفید بود ؟256
برگرفته از زیبامون / یاسمن - /ح
وبگردی