طراحی ناخن گلدار
یکی از بهترین ایده های طراحی ناخن برای عید نوروز طرح های گلدار است که استایل تان را بهاری و شاد میکند.

طراحی ناخن گلدار سال 97

با نزدیک شدن به سال جدید و عید نوروز، همه ی افراد به فکر ایجاد تغییراتی در ظاهر و استایل خود هستند. یکی از این تغییرات که جذابیت و تنوع بسیاری هم برای آن وجود دارد، ناخن ها و طراحی آن هاست. دنیای رنگارنگ و متنوع لاک و طراحی ناخن، این امکان را برای شما ایجاد می کند که بتوانید برای هر موقعیت و مناسبتی که پیش رو دارید، یک طرح متفاوت و جذاب ایجاد کنید.

طرح های متنوع و زیادی برای ناخن وجود دارند که می توانید با توجه به سلیقه خود بهترین را انتخاب کنید. طرح های گلدار، فرنچ، رنگ های خنثی، رنگ های جیغ یا… هر کدام برای موقعیت های خاصی مناسب اند اما اگر می خواهید که ناخن هایتان بیش از همیشه توی چشم باشد، به خصوص در فصلی چون بهار، ما مدل های زیبایی را به شما پیشنهاد می دهیم. در اینجا طرح هایی گلدار از زیباترین مدل های ناخن را برایتان آورده ایم تا در صورت علاقه از آنها ایده بگیرید.

طراحی ناخن گلدار

طراحی ناخن گلدار فانتزی

رسیدن فصل بهار و سال نو یکی از آن موقعیت های هیجان انگیز و دوست داشتنی است. الهام گرفتن از رنگ های شاد و شکوفه های بهاری می تواند بهترین گزینه برای طراحی ناخن در این فصل باشد.

برای تنوع بیشتر بروی ناخن ها و ایجاد طرحی متفاوت نسبت به فرنچ معمولی، می توانید از این روش استفاده کنید. ترکیب رنگ های صورتی، طلایی و سفید یک ترکیب کاملا بهاری و زیبا را بر روی ناخن های شما ایجاد می کند.

طراحی ناخن گلدار

طراحی ناخن گلدار با لاک آبی

طراحی ناخن گلدار

طراحی ناخن گلدار و بهاری

طراحی ناخن گلدار

طراحی ناخن گلدار 2018

طراحی ناخن گلدار

طراحی ناخن گلدار عید 97

طراحی ناخن گلدار

طراحی ناخن گلدار برای نوروز

طراحی ناخن گلدار

مدل طراحی ناخن گلدار 

طراحی ناخن گلدار

طراحی ناخن گلدار دخترانه

طراحی ناخن گلدار شیک و جذاب مدل عید نوروز

4.218
این مطلب مفید بود ؟153
برگرفته از شهر مطلب / زیبامون / ح
وبگردی