رضا شفیعی جم

واکنش رضا شفیعی جم به حواشی زندگی شخصی اش!

تاریخ انتشار : 29 مهر 1397کد مطلب : 9737تعداد نظرات : 2 نظر
زندگی شخصی رضا شفیعی جم با پخش برنامه شام ایرانی با حواشی زیادی روبرو شد و این بازیگر در برنامه فرمول یک به این حواشی واکنش نشان داد.

شایعات پیرامون ازدواج رضا شفیعی جم 

شهرت دنیای پیچیده ای است که در عین لذت بخش بودن دشواری های خاص خودش را دارد. هنرمندان و سلبریتی ها از مشکلات دنیای شهرت بیش از همه برخوردار میشوند و زندگی شان زیر ذره بین هواداران و مخالفانشان قرار میگیرد.

زندگی شخصی هنرمندان و چهره های سرشناس همواره برای هوادارانشان جذاب است و مخالفانشان از همین بخش برای زمین زدن آنها استفاده میکنند. یکی از مورد توجه ترین مسائل درباره سلبریتی ها ماجرای ازدواج و جدایی آنها است که در صورت عدم مدیریت صحیح میتواند حواشی زیادی ایجاد کند.

رضا شفیعی جم یکی از چهره هایی است که ماجرای جدایی از همسرش با حواشی زیادی برای او همراه بود و زندگی شخصی او زیر ذره بین نگاه هواداران و مخالفانش رفت.

از سیر تا پیاز زندگی خصوصی رضا شفیعی جم و حواشی آن

برنامه شام ایرانی به کارگردانی بیژن بیرنگ و سروش صحت سال 93 با حضور هنرمندان به صورت یک مسابقه برگزار شد. در شبی که رضا شفیعی جم به عنوان میزبان پذیرای دوستانش بود ماجرای جدایی اش را مطرح کرد و این شروع ماجرا بود.

رضا شفیعی جم

رضا شفیعی جم در برنامه شام ایرانی

ماجرای جدایی رضا شفیعی جم چگونه روی بیلبورد قرار گرفت

برنامه شام ایرانی با حضور محمدرضا هدایتی ، محمدرضا شرفی نیا ، برزو ارجمند و میزبانی رضا شفیعی جم در حالی برگزار شد که صحبت های آقای بازیگر برایش دردسرساز شد. رضا شفیعی جم در این برنامه به ماجرای جدایی از همسرش اشاره کرد و گفت :پول زحمت 20 ساله ام را برای 6 ماه زندگی از دست دادم و مجبور شدم برای پرداخت مهریه همسرم خانه ام را بفروشم.

رضا شفیعی جم

محمدرضا شریفی نیا و رضا شفیعی جم در شام ایرانی

این صحبت های رضا شفیعی جم بعد از پخش این قسمت از برنامه شام ایرانی حسابی جنجالی شد و هر روز حواشی جدیدی برای آقای بازیگر رقم زد. ویدئویی از این بخش صحبت های رضا شفیعی جم در فضای مجازی و سایت ها منتشر شد و صدای اعتراض آقای بازیگر را بلند کرد.

حاشیه ازدواج رضا شفیعی جم با ماهایا پطروسیان

ماجرای جدایی رضا شفیعی جم به همین جا ختم نشد و فضای مجازی بیشتر روی این موضوع مانور داد. دردسر جدایی رضا شفیعی جم و صحبت هایی که در شام ایرانی مطرح کرد بعد از مدتی ماجرای ازدواج و جدایی او و ماهایا پطروسیان را شکل داد و باعث عصبانیت خانم بازیگر شد.

رضا شفیعی جم

حواشی ازدواج رضا شفیعی جم با ماهایا پطروسیان

ماهایا پطروسیان با انتشار پستی در اینستاگرامش به این ماجرا واکنش نشان داد و عکسی از همسر سابق را به اشتراک گذاشت و به این شایعه خاتمه داد.

عصبانیت رضا شفیعی جم از بزرگ نمایی در ماجرای طلاقش

رضا شفیعی جم بعد از سالها در یک برنامه زنده تلویزیونی درباره ماجرای جدایی اش صحبت کرد و از مطرح شدن این موضوع بدون اجازه خودش گله کرد.

رضا شفیعی جم

رضا شفیعی جم بازیگر سینما و تلویزیون

رضا شفیعی جم روی آنتن برنامه زنده تلویزیون به ویدئویی که از شام ایرانی پخش شد اشاره کرد و گفت :من خواستم که این بخش از صحبت های من از برنامه حذف شود اما متاسفانه این اتفاق رخ نداد و زندگی شخصی من روی بیلبورد قرار گرفت. مسئله ازدواج و جدایی من بدون اجازه روی بیلبورد است. این کار قشنگی نیست. البته برای من نه بیشتر برای طرف مقابل. برخی سایتها هنوز برنامه شام ایرانی را بالا می گذارند. من بازیگرم وبازیگری کارم است و این کارها خوب نیست. آن بخش از مصاحبه من هم قرار بود از برنامه حذف شود اما کم لطفی کردند و حذف نشد. عیبی ندارد اما ای کاش ادامه ندهند.

خاتمه دادن رضا شفیعی جم به ماجرای ازدواجش با خانم بازیگر

رضا شفیعی جم روی آنتن برنامه زنده تلویزیون از حاشیه سازان انتقاد کرد و به ماجرای ازدواج با ماهایا پطروسیان که فضای مجازی باعث شکل گیری آن شده بود اشاره کرد و گفت :خانم ماهایا پطروسیان به من زنگ زد و خیلی ناراحت بود. می گفت به من زنگ می زنند و می گویند تو شفیعی جم را در زندگی مشترک اذیت کرده ای! ولی ما که اصلا زن و شوهر نبودیم و شاید نقشش را بازی کردیم اما مردم اشتباه گرفته اند.

رضا شفیعی جم

رضا شفیعی جم و ماهایا پطروسیان در یک فیلم

حاشیه بخش جدایی ناپذیر زندگی هنرمندان و چهره های مشهور است اما بازی کردن با سرنوشت ، آینده و اعتبار آدم ها کاری غیراخلاقی است و همواره سلبریتی ها را دچار دردسرهایی جبران ناپذیر کرده است.

رضا شفیعی جم

رضا شفیعی جم در برنامه علی ضیاء

رضا شفیعی جم یکی از چندین هنرمندی است که ماجرای زندگی خصوصی اش روی بیلبورد قرار گرفت و سالهای سال حواشی زیادی برای او در پی داشت.

واکنش رضا شفیعی جم به حاشیه سازی برای هنرمندان

رضا شفیعی جم

واکنش رضا شفیعی جم به حواشی زندگی هنرمندان

رضا شفیعی جم در بخش پایانی صحبت هایش در برنامه فرمول یک به ماجرای شایعه سازی و ایجاد حاشیه برای هنرمندان اشاره کرد و گفت :

من راضی به این شرایط نیستم و دوست دارم مردم پیگیر کارها و هنرم باشند، اگر حاشیه می خواهید من خودم می آیم و همه چیزم را می گویم. ما این همه گریم و نویسندگی می کنیم تا لایه های زیبایی از انسان را نشان بدهیم تا مردم دچار افسردگی نشوند. اما این حواشی جز بار منفی و افسردگی چیزی ندارد.

واکنش رضا شفیعی جم به حواشی زندگی شخصی اش!

4.1626
این مطلب مفید بود ؟513113
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
2 نظر به ثبت رسیده است
سعید1397-07-12
شما ادم خوبی هستی اقای شفیعی جم.ممنون که جوانان رو اگاه میکنی
201
محمد علی خان 1397-02-17
عجب دوره زمونه ای شده، واقعا که زن بی چشم و رویی داشت. آخه چرا هنوز دوسش داری؟ هیچ آدم بدی لیاقت دوست داشته شدن رو نداره،
303
وبگردی