عادات روزمره

عادات روزمره زنان موفق دنیا

کد مطلب : 51834زمان مطالعه : 5 دقیقه
ما در اینجا 11 مورد از اسرار زنان موفق را برایتان آورده ایم که برای رسیدن به موفقیت این عادات روزمره را انجام می دهند.

با عادات روزمره موفق ترین زنان دنیا آشنا شوید

کار، زندگی، عشق، دوستان، خانواده و سلطه بر دنیا؛ گاهی اوقات به نظر می رسد که برای بهترین بودن در همه اینها به نیروهایی جادویی نیاز است. اما برخی از زنان فوق العاده موفق حقیقتا تمام اینها را تحت کنترل دارند و در زمینه کاری خودشان هم رهبران بسیار موفقی هستند. ممکن است آنها را ابرقهرمان بدانید اما باید باور کنید که آنها بال یا شنل ندارند و تنها چیزی که از بقیه افراد بیشتر دارند استراتژی است.

در اینجا ما عادات روزمره سه زن کارآفرین که در صنایع مربوط به خود برترین هستند را با شما در میان می گذاریم. این عادات اینها هستند.

11 عادت روزانه موفق ترین زنان دنیا

1- آنها روزشان را با طرز فکری مثبت شروع می کنند

برای افراد قدرتمند اینکه سر صبح قبل از انجام هر کاری برای خودشان وقت بگذارند یک الزام است. مگ دریسکول می گوید:من همیشه وقتی صبح ها دوش می گیرم با خود فکر می کنم و تمام اهداف روزم را تعیین می کنم. دریکسول تنها در دو سال سازمان روابط و ارتباطات عمومی خود؛ EvolveMKD را به قدرتی بزرگ در این زمینه تبدیل کرد. او جایزه زن کارآفرین سال جوایز استیوی برای زنان در تجارت را دریافت کرده است. یکی از شعارهای او، تعامل مهربان و دلسوزانه با همه بدون توجه به اینکه از کجا می آیند است.

دریکسول مدیتیشن نیز انجام می دهد که البته عادت هوشمندانه ایست. تحقیقات نشان داده اند که مدیتیشن تنها در دو هفته به افراد کمک کرد تا حافظه و تمرکزشان را بهبود دهند.

سمیرا فار نیز در این باره می گوید:اینکه قبل از بیرون رفتن و ارتباط با دنیا با خود ارتباط داشته باشید بسیار اهمیت دارد.

2- با همکارانشان ارتباط دارند

دریکسول که در عرض دو سال تعداد کارمندانش را از سه به بیست رسانده همیشه سعی دارد تا حد ممکن لحظاتی را با تیمش بگذراند. این لحظات می توانند صحبتی پنج دقیقه ای در طول نوشیدن قهوه یا صحبت هایی بعد از کار باشند. به عقیده دریکسول وقتی واقعا مردم را بشناسید، درک بهتری از اینکه چگونه با آنها ارتباط برقرار کنید خواهید داشت، در نتیجه می توانید بهتر باهم کار کنید.

3- برای اولین بار کاری را انجام می دهند

زن های موفق منتظر فرصت نمی مانند، آنها فرصت را ایجاد می کنند. نیکول رز می گوید:وقتی برای بار اول کاری را انجام می دهید و می بینید که به پاسخی که می خواستید رسیده اید، برای انجام مجدد آن انرژی می گیرید.

4- لیست تهیه می کنند

سمیرا فار می گوید:نوشتن تمام کارها و اهداف و تمرکز داشتن بر آنها به منظم بودن شما کمک می کند. به عقیده او، شما به لیستی با دیدگاهی وسیع احتیاج دارید که با لیستی ماهانه، هفتگی و روزانه مرتبط باشد. اگر این کارها با طبیعت شما جور در نمی آید، اپلیکیشین هایی مانند Swipes می توانند شما را به این کار عادت دهند.

عادات روزمره

عادات روزمره زنان موفق 

5- انعطاف پذیرند (به معنای واقعی)

همه ما می دانیم که ورزش می تواند فعالیت شما را تحت تاثیر قرار دهد، پس جای تعجب نیست که هر سه زنی که ما با آنها مصاحبه کردیم به طور منظم ورزش می کنند. اما چیزی که جالب است این است که هر سه آنها دقیقا یک ورزش را انتخاب کرده اند:یوگا. یوگا نه تنها ورزشی است که می توان در همه جا، حتی در سفر، انجام داد؛ بلکه ثابت شده که به کاهش استرس و اضطراب نیز کمک می کند که باعث می شود بسیار آرام تر، متمرکزتر و تواناتر شوید.

6- موفقیت را تجسم می کنند

کسانی که همیشه تجسم و تفکری مثبت دارند به آن برای کمک به رسیدن به آرزوها قسم می خورند. استیلینگز می گوید او در هر شانسی که به دست می آورد این کار را انجام می دهد، او در هرکاری خود را تصور می کند که بر تمام دنیا سلطه دارد.

7- برای بدترین حالت ها هم برنامه ریزی می کنند

بله درست است که تفکر مثبت می تواند بسیار عالی باشد اما آماده سازی برای بدترین ها هم باعث می شود وقتی همه چیز خلاف جهت ما پیش می رود تغییر جهت برای ما ساده تر باشد. سمیرا فار می گوید هربار که روی پروژه جدیدی کار می کند، به بدترین حالت فکر می کند. او ادامه می دهد:بعدا با آن راحت تر برخورد می کنم و به این فکر می کنم که حالت متوسط چه خواهد بود. روی تمام خروجی های ممکن تمرکز می کنم و به بقیه چیزها اجازه می دهم تا هرجور می خواهند پیش روند.

8- از لحاظ اجتماعی همیشه در ارتباط اند

وقتی به سرعت در حال طی کردن راه خود هستید نگه داشتن روابطتان ممکن است کمی دشوار به نظر برسد، اما داشتن سیستم پشتیبانی قوی بسیار اهمیت دارد. سمیرا فار می گوید:در جایی خواندم که شما مجموع پنج نفر از نزدیک ترین افراد به خود هستید. علاوه بر این، هیچ گاه نمی دانید که در ادامه راه ممکن است به کمک چه کسی احتیاج داشته باشید. وقتی زمان کم است، تمرکز بر کارهای کوچکی که تنها چند ثانیه زمان می برند بهترین استراتژی شما هستند. اینکه در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام برای پست های دوستانتان نظر بدهید یا برای آنها متنی بفرستید که نشان دهد به فکر آنها هستید می تواند تفاوت زیادی ایجاد کند.

9- فراتر از محدوده آسایش خود می روند

تمایل به ریسک پذیری یکی از بارزترین ویژگی های افراد موفق است. استیلینگز می گوید:من سعی میکنم خودم را وادار به تمرین کردن، غذای سالم خوردن و انرژی گذاشتن برای کارم کنم. در ابتدا، مانند تیری در تاریکی است، انگار دارید در تاریکی چیزهایی به دیوار پرتاب می کنید تا ببینید کدام یک به دیوار می چسبند؛ سپس راه خود را پیدا می کنید.

10- نمی خواهند همه چیز را با هم به تعادل برسانند

دریکسول می گوید:ترفند مدیریت همه چیز باهم این است که ایده سنتی تعادل همه چیز باهم را بیرون بریزید. او به جای تلاش برای برتری یافتن در هر زمینه ای در زندگی و گذاشتن انرژی یکسان برای تمام کارها سعی می کند که در لحظاتی که خارج از محیط کار می گذراند با حضوری کامل زندگی کند تا آن حسی که همیشه فکر میکند وقت کم دارد را تا حد ممکن کاهش دهد.

11- خود را با دیگران مقایسه نمی کنند

احتمالا هیچ راه سریع تری برای خراب کردن اعتماد به نفس و موفقیت غیر از این وجود نداشته باشد. از ژیمناستی که شش بار مدال المپیک دریافت کرده- آلی رایسمن- این نصیحت را داشته باشید که ساکت کردن حس شک داشتن به خود راز موفقیت است. او می گوید:من بدن معمول ژیمناست ها را ندارم اما با این وجود یکی از بهترین ژیمناست های دنیا هستم. اگر از توصیه جدی او بپرسید می گوید:می توانید صبح ها از خواب برخیزید و خود را حس بدی به خود داشته باشید ببینید یا می توانید وقتی بیدار می شوید تصمیم بگیرید که روز خوبی داشته و سرشار از اعتماد به نفس باشید.

عادات روزمره زنان موفق دنیا

4.950
این مطلب مفید بود ؟491
برگرفته از چاره چی -/ ر
برچسب : زنان موفق
وبگردی