عادت زوج های خوشبخت
وقتی زن و شوهری را می بینیم که همیشه احساس شادمانی از زندگی مشترک دارند بدون شک بدانید که رازهایی پس این لذت وجود دارد.

عادت زوج های خوشبخت که همیشه قبل از خواب برای شادمانی باید انجام دهند

طبق مطالعات روانشناسی که در زمینه شادمانی صورت گرفته شادمانی به شخص دیگری وابسته نیست و هرکسی مسئول شادمانی خوداست اما درست است وقتی همراه و عاشق کسی هستیم احساساتمان را بادیگران تقسیم کنیم وقتی زوج یکدیگر هستیم فکر می کنیم دیگری باید ما را شادکند؛ گاهی انتظار ما شبیه همسرمان نیست به همین دلیل به شادمانی واقعی نمیرسیم ولی این دلیل کافی برای فراموش کردن شادی و زندگی لذت بخش نیست به همین منظور اگردوست دارید زندگی عاشقانه و خوشحالی را تجربه کنید با تمرین مهارتهایی که در این بخش از سبک زندگی نمناک گفته شد می توانید به هدفتان برسید.

زوج های خوشبخت برای آنکه با احساس آرامش به خواب بروند عادت به انجام کارهایی دارند که آنقدرها هم سخت و پرزحمت نیست ، این افراد عادات خود را به تمام زوجین توصیه می کنند.

صحبت کردن با علاقه و از ته دل
وقتی با همسرتان شروع به صحبت می کنید از دروغ گفتن سرزنش و دادخواهی اجتناب کنید با مهربانی صحبت کنید و به صحبت های همسرتان گوش دهید، البته بعضی بحث ها هم ناچیز است اما باید مراقب بود.
عادت زوج های خوشبخت

به کودکانتان اجازه ندهید به اتاق خوابتان وارد شوند
اتاق خواب زوجین فقط برای خودشان است اماگاهی اوقات کودکان با والدین شان می خوابند که مهم است آن ها را به اتاق خواب خودشان ببرید زیرا این طور فضای بهتری برای اهمیت به همسرتان ایجاد می شود و کمتر فکر می کنید کودکتان مهمتر است. 

تلفن همراه را روی بی صدا گذاشته و کنار بگذارید 
اگر میخواهید اوقات خوبی رابا همسرتان سپری کنید گوشی را کنار بگذارید، هر چه درطول روز و البته شب هنگام بیشتر با گوشی سروکار داشته باشید از گفتگوی صمیمی با همسرتان باز می مانید.
از گفت وگو های تند خودداری کنید
اگر میخواهید سرموضوعی بحث کنید بهتر است زمان خواب نباشد و آن را به وقت دیگر بسپارید وقتی از دست یکدیگر ناراحت هستید نخوابید و تا حد امکان سعی کنید ناراحتی را رفع کرده و به خواب بروید.

کار را فراموش کنید 
 برای کار کردن وقت خاصی را مقرر کنید که وقتی شب میشود فرصت استراحت و صحبت و کارهای از این قبیل را داشته باشید.

عادت های قبل از خواب زوج های خوشبخت

4.6137
این مطلب مفید بود ؟12611
منبع : بخش سبک زندگی نمناک/ح.ب/ن
وبگردی