عارفه معماریان
عارفه معماریان بازیگر نقش بهار در سریال نمایش خانگی مانکن است که اگر مایلید او را بهتر بشناسید ادامه این مطلب از بخش فرهنگ و هنر نمناک را از دست ندهید.

عارفه معماریان بازیگر سریال مانکن را بهتر بشناسید

پخش سریال مانکن به کارگردانی حسین سهیلی زاده از اولین روزهای شهریورماه در نمایش خانگی آغاز شد و در کنار چهره های شناخته شده این سریال بازیگر جوانی در نقش بهار خواهر کاوه صوفیان به ایفای نقش پرداخت که برای بسیاری از مخاطبان این سریال شناخته شده نیست.

عارفه معماریان بازیگر نقش بهار در سریال مانکن است که اگر برایتان جالب است درباره او بیشتر بدانید ادامه این مطلب از بخش فرهنگ و هنر نمناک را از دست ندهید.

با عارفه معماریان بازیگر سریال مانکن بیشتر آشنا شوید

عارفه معماریان از چهره های تئاتری دنیای هنر است که با بازی در نقش بهار صوفیان در سریال مانکن در میان مخاطبان شناخته شد و بسیاری از مخاطبان این سریال بعد از پخش اولین قسمت های این سریال در جستجوی شناخت بیشتر بازیگر نقش بهار برآمدند.

الهام پاوه نژاد و عارفه معماریان

الهام پاوه نژاد و عارفه معماریان در سریال مانکن

بهار سریال مانکن در این ساخته حسین سهیلی زاده با چهره های مشهوری همبازی شد و توانست از تجربیات بازیگری آنها استفاده کند و از پس نقشش به خوبی برآید.

عارفه معماریان

عکسی از کودکی عارفه معماریان بازیگر سریال مانکن

از زندگی خصوصی عارفه معماریان اطلاعات زیادی در دست نیست و تا آنجا درباره او میدانیم که این بازیگر جوان در مشهد متولد شد و بازیگری را با تئاتر آغاز کرد.

عارفه معماریان

عارفه معماریان در نمایش عطر تقلبی

عارفه معماریان در نمایش های زیادی روی صحنه رفت و بیشترین تجربه بازیگری او مربوط به بازی هایش در تئاتر است که اگر سری به صفحه اینستاگرام او بزنید عکس های زیادی از نمایش هایش را مشاهده خواهید کرد.

عارفه معماریان

عکسی از عارفه معماریان در نمایش رادیکال 2

رادیکال 2، دیکتاتور عاشق، اطلسی های لگدمال شده، عطر تقلبی، پایان بدون نقطه، کاش خوابت را ندیده بودم،به اتفاق بانو، قوی تر و ... از جمله نمایش هایی هستند که عارفه معماریان در آنها به ایفای نقش پرداخته است.

عارفه معماریان

عکسی از عارفه معماریان در فیلم دو روز تا ماندن

عارفه معماریان تجربه بازی در فیلم دو روز تا ماندن به کارگردانی عمار خطی و تهیه کنندگی محمد طاهرنژاد را در کارنامه هنری اش دارد.

عارفه معماریان و الهام پاوه نژاد

بازی عارفه معماریان و الهام پاوه نژاد در سریال مانکن

عارفه معماریان در سریال مانکن با بازیگرانی چون محمدرضا فروتن، مریلا زارعی، نازنین بیاتی و امیرحسین آرمان، فرزاد فرزین، حسین پاکدل، بهشاد شریفیان، نفیسه روشن، علی فرهنگی،رابعه مدنی، پانته آ کی قبادی، بهزاد محسنی، بهزاد خلج ،الهام پاوه نژاد، رضا توکلی ،همایون ارشادی، لیندا کیانی، شبنم قلی خانی و محمد صادقی همبازی بود.

عارفه معماریان

عکسی از عارفه معماریان در سریال مانکن

پخش سریال مانکن از دوم شهریورماه در نمایش خانگی آغاز شد و طرفداران این سریال میتوانند دوشنبه ها این سریال را در نمایش خانگی به تماشا بنشینند.

بازیگران مانکن

عارفه معماریان در کنار بازیگران سریال مانکن

عارفه معماریان بازیگر نقش بهار خواهر کاوه در مانکن کیست؟!+تصاویر

484
این مطلب مفید بود ؟6717
منبع : صفحه عارفه معماریان / بخش فرهنگ و هنر نمناک /م.ف
برچسب : سریال مانکن
وبگردی