عاقبت تلخ اجرای نمایش با مار
اجرای نمایش با مار یا به عبارتی مار بازی، یکی از تفریحات قدیمی انسان ها در سرتاسر جهان است که متاسفانه سالانه ده ها هزار نفر از انسان ها در اثر نیش کشنده مار، جان خود را از دست می دهند.

 عاقبت تلخ اجرای نمایش مرد جوان بی تجربه با مار

اجرای نمایش با حیوانات، از قرن های گذشته وجود داشته اند و از این رو اغلب این افراد برای آنکه بتوانند محبوبیت زیادی بدست آورند، سعی می کردند تا بتوانند با حیوانات وحشتناک و سمی این نمایش را برگزار کنند.

با این وجود یکی از این نمایش های خطرناک متعلق به مارها است که فرد ابتدا ما را در دستانش می گیرید و شروع به برگذاری نمایش با آن می کند. اما ماربازی یا اجرای نمایش با مار همیشه موفقیت آمیز نبوده است و متاسفانه تعداد زیادی از برگذار کنندگان نمایش جان خود را در طی این نوع اجراهای خطرناک از دست داده اند.

از طرفی، برای برگذاری نمایش با مارها باید آموزش های لازم را به فرد داده شود تا بتواند بطور موفقیت امیزی نمایش برگذار نماید و اما برخی هستند که متاسفانه بدون هیچ گونه آموزش و تجربه ای و تنها برای خودنمایی شروع به برگذاری نمایش می کنند و متاسفانه به خودشان آسیب های جبران ناپذیری وارد می کنند.

مار بازی

لحظه نزدیک شدن مار خشمگین به چهره مرد جوان از اندونزی

برای مثال اخیرا ویدیو دردناکی از یک نمایش با مار در صفحات مجازی منتشر شد که بارها و بارها در صفحات مجازی دیده و با واکنش های متعددی روبرو گشت. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

مرد ناشناسی از اندونزی، تنها برای خنده و خودنمایی شروع به اجرای نمایش بازی با مار کرد که تماشاگران زیادی به دور او جمع شده بودند و آنرا تشویق می کردند و برخی از آنها نیز حتی با دستانشان مار را لمس می کردند و به نحوی باعث آزار و اذیت آن شدند.

پس از مدت کوتاهی اجرای نمایش با مار، مرد جوان زمانیکه سر مار در دستان او بود، به صورتش نزدیک کرد و ناگهان مار تنها در طی چند ثانیه به صورت وی حمله کرد و دندان های زهر آلود خود را در چهره وی وارد ساخت.

اجرای نمایش با مار

لحظه گاز گرفتن صورت مرد جوان بی تجربه توسط مار خشمگین

سپس تماشاگران شروع به جدا کردن مار از چهره وی کردند و هنوز هیچ اطلاع دقیقی از جان سالم به در بردن مرد جوان منتشر نشده است.

با این وجود سازمان جهانی بهداشت " The World Health Organization " اعلام کرده است که سالانه تعداد 81 هزار الی 138 هزار نفر به دلیل آلوده شدن به زهر مار جان خود را از دست می دهند.

ویدیو عاقبت تلخ اجرای نمایش مرد جوان بی تجربه با مار ؛

عاقبت تلخ اجرای نمایش مرد جوان بی تجربه با مار + فیلم

3.842
این مطلب مفید بود ؟3210
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
وبگردی