عاقبت درمان با نسخه اینترنتی
زن 39 ساله ای که برای درمان مسمومیت خود از یک نسخه درمانی اینترنتی غیرعلمی و خطرناک استفاده کرد دچار آسیب های شدید و جبران ناپذیری شد.

استفاده از نسخه عجیب و غیرعلمی منتشر شده در اینترنت مغز زنی را نابود کرد

پزشک پرونده تکان دهنده ای را شرح داده است که در آن زنی به دلیل استفاده نادرست از نوعی سس برای سم زدایی به وضعیت وخیمی گرفتار شد. برنامه پزشکی که در کانال های اینترنتی نمایش داده می شود زنی 39 ساله که با نام CG شناخته شده است را با وضعیت روانی وخیمی روبرو کرد ، بعد از تماشای برنامه و استفاده از نکات پیشنهاد شده صبح زود، آن زن "سویا سس" را نوشیده بود -طبق دستور خطرناک اینترنتی که باید یک لیتر سس سویا را در عرض دو ساعت می نوشید ؛ این زن قبلا بیمار بود و او در سه هفته گذشته 11 کیلوگرم کم کرده بود و از شش ماه پیش رژیم نان سفید و کنسرو ماهی را آغاز کرده بود.

او همچنین اخیرا از بیمارستان روانی برای چیزی که گمان می رفت غیر قابل درمان باشد پارانوید اسکیزوفرنی ترخیص شده بود.

عاقبت درمان با نسخه اینترنتی

عاقبت دردناک درمان با نسخه عجیب اینترنتی

این زن روان پریش بود و فکر می کرد دولت او را مسموم کرده و به صورت آنلاین خوانده بود "سس سویا" بدن او را از شر سموم خلاص می کند ؛ سریع پس از نوشیدن سس سویا پر از نمک، احساس کرد ضربان قلبش سریع تر می زند اما در مقابل نیاز بدنش برای نوشیدن آب مقاومت کرد.

وی گفت:" 30 دقیقه بعد، در حالی که در مسیر خانه بود، در کنار جاده متوقف شد و شروع به گریه کرد." وقتی که به خانه رسید، تلوتلو خورد و زیر لب شروع به هذیون گفتن کرد و بعد از حال رفت ؛ به بیمارستان منتقل شد و در همین حال قبل از اینکه دوباره احیا شود، دچار ایست قلبی شد. نشانه های زیادی برای بحث وجود دارد که یکی از آنها سطح بسیار بالایی از نمک در خون او بود

مشکل گوارشی

اختللات بدن زن با خوردن سس سویا پر از نمک

برنارد توضیح داد که چالش سس سویا "مغرضانه" براساس نیمی از حقایق بنا شده است.وی گفت:" بخش صحیح این است که هر کجا که سدیم وجود دارد، آب به سمت آن جاری خواهد شد."؛درمورد این زن باید گفت سس سویا مقادیر زیادی نمک وارد شکم او کرده است که شروع به مکیدن آب از ماهیچه ها و اعضا می کند سپس نمک به زودی به مغز او رسید و باعث انقباض شد که می تواند باعث آسیب دائمی مغز شود. پزشکان فورا دست به کار شدند و بعد از درمان، سی جی شروع به ثبات در علائم حیاتی کرد، اما از هوش رفت و چهار روز بعد چشم هایش را باز کرد.

او دچار مشکلاتی در تکلم و بلعیدن شده بود نمی توانست تکان بخورد، آب دهانش را قورت بدهد یا حرف بزند ، تشخیص این بود که سلول های عصبی او آسیب دیده است.

به گفته برنارد، او نباید سس سویا را بخورد ، او گفت:تقریبا هیچ انسانی عادی قادر به نوشیدن نیم پوند نمک بدون استفراغ نیست.پزشک می گویداو بیماری سیالیک داشته و واکنش ایمنی به خوردن گلوتن دارد که به عنوان روان پریشی و اختلالات هذیانی بروز کرده است.

 

نسخه عجیب اینترنتی مغز زن جوان را از بین برد

111
این مطلب مفید بود ؟29
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ن/ز.ت
وبگردی