عاقبت سلفی گرفتن
در یک مرکز خرید واقع در روسیه ویدیویی از عاقبت سلفی گرفتن یک زن 19 ساله منتشر شد که در حال انداختن سلفی از ارتفاع 7 متری به زمین پرتاب می شود.

عاقبت سلفی گرفتن که بلای جان زن 19 ساله شد

همان گونه که مستحضر هستید، امروزه می توان تنها با فشردن یک دکمه بر روی تلفن های همراه هوشمند خود، نامه ای که برای آن باید هزاران کیلومتر را بپیماییم را تنها در طی یک ثانیه بپیماییم و به مرور این گونه می توانیم با دوستان و آشنایان خود در هر قسمت از کره زمین ارتباط داشته باشیم. اما در مقابل همیشه هر چیزی این گونه زیبا و بی عیب نمی باشد و گاها حتی ممکن است بلای جان برخی انسان ها که از این تکنولوژی استفاده می کنند شود.

با این وجود برای آنکه بتوانیم زندگی بی دردسر و راحتی داشته باشیم، توصیه می شود تا کاملا مراقب خود باشید تا بلایایی که می توانند جانتان را بگیرند از خود دور کنید.

یکی از مهم ترین عواملی که این روزها جان تعداد زیادی از انسان ها را گرفته است، تصاویر سلفی می باشند که توانسته اند تنها در طی یک سال باعث کشته شدن ده ها انسان شوند.

برای مثال اخیرا ویدیویی عجیب و باورنکردنی که توسط دوربین های مدار بسته مرکز خرید واقع در روسیه در صفحات مجازی منتشر شد که باعث شوکه شدن تعداد زیادی از کاربران گردید و به طبع آنها واکنش های زیادی از خود نشان دادند. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

انداختن عکس سلفی

 پرتاب شدن از ارتفاع به دلیل گرفتن سلفی

در روز دوم ماه اکتبر سال جاری، ویدیویی عجیب از یک مرکز خرید واقع در روسیه، زن جوان 19 ساله ای که یکی از فعالان صفحات مجازی بود و هنوز نامی از وی منتشر نشده است، تصمیم به انداختن تصاویر سلفی از طبقه دوم یک مرکز خرید گرفت که متاسفانه تعادل خود را از دست می دهد و از ارتفاع 7 متری به زمین پرتاب می شود.

بعد از پرتاب شدن وی بر روی زمین، افراد حاضر در صحنه فورا با اورژانس تماس می گیرند تا برای امداد رسانی به وی حاضر شوند. در نهایت وی به بیمارستان منتقل می شود و با وجود آسیب دیدگی های زیادی در جمجمه و ستون فقرات، نتوانست جان سالم بدر ببرد!.

با این وجود پلیس در حال بررسی صحنه می باشد و این در حالی است که تعداد زیادی از شاهدان اعلام کردند که وی را در حال انداختن تصاویر سلفی مشاهده کرده اند.

ویدیو تصویر سلفی ای که بلای جان زن 19 ساله شد

عاقبت سلفی گرفتن که جان زن 19 ساله را گرفت

53
این مطلب مفید بود ؟30
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن/ز.ت
برچسب : سلفی گرفتن
وبگردی