عاقبت سلفی گرفتن
در شهر پاناما سلفی گرفتن در بالکن یک ساختمان 27 طبقه عاقبت وحشتناکی برای یک مادر جوان 27 ساله داشت که باعث شد جان خود را از دست بدهد.

عاقبت سلفی گرفتن و پرت شدن از ساختمان آسمان خراش

در گذشته ای نه چندان دور ما انسان ها در آرزوی اختراع وسیله ای بودیم که بتواند انسان ها را با فاصله کم و زیاد، به یکدیگر مرتبط سازد و دیگر برای انتقال یک پیام کوتاه هزاران کیلومتر را نپیماییم و کارهایمان ساده تر شوند که بعد ها به مرور به همراه پیشرفت علم و فناوری، تکنولوژی نیز از غافله عقب نماند و به سرعت پیشرفت کرد که نتیجه آنرا می توان امروزه با مشاهده اطراف خود احساس نماییم. اما شاید این پیشرفت تکنولوژی و فناوری برای تمام انسان ها موثر و مفید نبوده است و باعث آسیب رساندن و یا حتی کشته شدن برخی از ما شده باشند.

برای مثال امروزه یکی از پر حادثه ترین اتفاقاتی که در حال کشتن انسان هایی از سرتاسر جهان می باشد، تصاویر سلفی است که این انسان ها تنها به دلیل یک تصویر سلفی جان خود و خانواده شان را به خطر می اندازند و یک عمر پشیمانی به همراه خود ایجاد می کنند.

با این وجود طبق گزارشات اعلام شده، مادر 27 ساله جوانی که در حین انداختن تصاویر سلفی از خود بود، در طی اتفاقی دردناک جان خود را از دست داد و کشته شد. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

عاقبت سلفی گرفتن در ارتفاع

 پرتاب شدن از ساختمان آسمان خراش به دلیل سلفی گرفتن

روز گذشته مادر جوان 27 ساله ای به نام " ساندرا مانوئلا دا کوستا ماکدو " که مادر دوکودک می باشد، زمانیکه به بالکن طبقه 27 ساختمان آسمان خراش رفته بود شروع به انداختن تصاویر سلفی از خود کرد که متاسفانه تعادل خود را از دست می دهد و از بالکن به سمت پایین ساختمان پرت می شود که ویدیو آن توسط یکی از همسایگان ساختمان مجاور صبط و منتشر شده است که صفحات مجازی را همانند ویروسی بزرگ در دست گرفت و بارها و بارها منتشر و دیده شد و به طبع کاربران زیادی نسبت به آن از خود واکنش نشان دادند.

این اتفاق دردناک در شهر پاناما رخ داد که در با رسیدن امدادگران، مادر جوان نتوانست جان سالم بدر ببرد و متاسفانه وی پس از افتادن بر روی زمین جان خود را از دست داده بود.

طبق گزارش های محلی این حادثه هنوز تحت بررسی توسط پلیس است و پلیس نیز احتمال جهت وزش باد را علت این حادثه می داند.

با این وجود این ویدیو دارای واکنش های بیش از حدی بود که از رسانه ها متعددی پخش شد و گفته می شد که " زندگی خود را تنها برای یک تصویر سلفی به خطر نیاندازید!".

جالب است بدانید که طی مطالعه اخیر توسط موسسه علوم پزشکی هند، از سال 2011 تا سال 2017 ، 259 نفر تنها در هنگام انداختن تصاویر سلفی جان خود را از دست داده اند که بیش از 72 درصد از آنها متعلق به آقایان می باشد.

ویدیو لحظه دردناک پرت شدن مادر جوان از طبقه 27 به دلیل انداختن تصویر سلفی

عاقبت سلفی گرفتن مادر جوان و پرت شدن از طبقه 27 ساختمان

4.511
این مطلب مفید بود ؟101
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن/ز.ت
وبگردی