عجیب ترین رانندگی

عجیب ترین رانندگی در جهان + تصاویر

کد مطلب : 10575زمان مطالعه : 1 دقیقه
جوان 30 ساله ای که به دلیل نیاز مالی نمیتواند ماشینش را تعمیر کند و این امر سبب میشود رانندگی با دنده عقب را تمرین کند.

راننده هندی در شهر بهاتیندا بیش از 11سال است که فقط با دنده عقب رانندگی می کند.این مرد هندی می تواند با سرعت 80 کیلومتر بر ساعت با دنده عقب رانندگی کند که کمتر کسی جرآت چنین کاری را دارد.

رانندگی با دنده عقب


"هارپست دیو" یک راننده تاکسی هندی است که به خاطر طرز عجیب رانندگی اش شناخته شده است و حالا مردم بسیاری در هند و اقصی نقاط دنیا او را به عنوان یکی از عجیب ترین راننده های تاکسی دنیا می شناسند.

این مرد 30 ساله به مدت 11 سال است که تنها با استفاده از دنده عقب رانندگی می کند و حالا به یک متخصص در این زمینه تبدیل شده است به طوری که می گوید اطمینان ندارد دیگر رو به جلو رانندگی کند و احتمال دارد در این حالت تصادف کند.

رانندگی به سمت عقب

رانندگی عجیب و غریب


او می گوید:"سال 2003 بود که خودروی من در دنده عقب گیر کرد و پولی نداشتم که خودرو را تعمیر کنم به همین دلیل تصمیم گرفتم تا خانه با دنده عقب رانندگی کنم. از آن پس بود که اعتماد بیشتری پیدا کردم برای همیشه خودرو را در دنده عقب گذاشتم.

این مرد پس از سال ها تمرین حالا به قدری حرفه ای شده است که می تواند با سرعت 80 کیلومتر بر ساعت به صورت دنده عقب رانندگی کند بدون آنکه کمترین مشکلی داشته باشد. او همچنین یکبار در سال 2005 از هند تا پاکستان را رانندگی کرده است.

یازده سال رانندگی عجیب

عجیب ترین رانندگی در جهان + تصاویر

4.4183
این مطلب مفید بود ؟16221
برگرفته از فردا - / ل
وبگردی