عروس مرده ایرانی
دختر جوانی که بعد از 50 عمل زیبایی خود را شبیه آنجلینا جولی در یکی از نقش هایش کرده حالا به عروس مرده ایرانی مشهور شده و پسران دوقلویی که با جراحی پلاستیک خود را شبیه برد پیت کرده اند او را رقیب می بینند.

رقابت پسران جوان شبیه برد پیت با عروس مرده ایرانی 

بعد از انتشار تصاویر دختر ایرانی که برای شبیه شدن به عروس مرده انجلینا جولی 50 جراحی زیبایی انجام داده بود برخی سایتها رقبای او را پسران دوقلوی جوانی معرفی کردند که هزینه ی زیادی برای شباهت به برد پیت صرف کرده اند.

These twins spent £15k to look like Brad Pitt… but did they do a better job than Angelina wannabe Sahar Tabar?

 عروس مرده ایرانی

رقابت پسران دوقلوی شبیه برد پیت با عروس مرده ایرانی که خود را شبیه آنجلینا جولی کرده

پسران شبیه برد پیت در مقابل دختر ایرانی شبیه عروس مرده آنجلینا جولی

خبر و تصاویر مربوط به عروس مرده ایرانی مثل ویروس در سرتاسر فضای مجازی منتشر شد ، عکسهایی که در سایت های خارجی تبدیل به پربازدیدترین مطالب شده و دختر ایرانی با نام مستعار سحر را به سرعت صاحب هزاران فالور در اینستاگرام کرد.در تازه ترین اخبار مربوط the sun مطلبی در مورد رقابت پسران دوقلویی که برای شبیه شدن به برد پیت جراحی کرده بودند با این دختر ایرانی منتشر کرد .این وب سایت از بازدیدکنندگان خواست تا با نظردهی مشخص کنند که کدامیک از آنها به سوپر استار مورد علاقه شان بیشتر شبیه هستند ؟

عروس مرده ایرانی

عروس مرده ایرانی

با دقت در تصاویر بالا حتما به این پی خواهید برد که این دوبرادر که چندین جراحی زیبایی انجام داده اند چندان شباهت خاصی به بردپیت ندارند و مطمئنا در رقابت با عروس مرده ایرانی شکست خواهند خورد چرا که سنگینی جراحی های زیبایی در چهره این دختر 19 ساله نه به لحاظ شباهت به آنجلینا جولی ولی به دلیل شباهت به زامبی ها رای بیشتری دریافت خواهد کرد.

"مت و مایک" اهل آریزونا چندین جراحی زیبایی شامل عمل بینی ، گونه و فک و چانه ایمپلنت برای شباهت به برد پیت همسر سابق آنجلینا جولی انجام داده اند. این دو برادر 21 ساله دوقلو هزینه ی زیادی برای شبیه شدن به برد پیت هزینه کرده انداما به اندازه عروس مرده ایرانی به شهرت نرسیدند.

پسران شبیه برد پیت رقیب عروس مرده ایرانی ! + تصاویر

1.5118
این مطلب مفید بود ؟3682
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
وبگردی