الهام حمیدی

الهام حمیدی راهی خانه بخت شد+ عکس های مراسم عروسی

تاریخ انتشار : 2 اردیبهشت 1398کد مطلب : 74281زمان مطالعه : 1 دقیقه
الهام حمیدی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان راهی خانه بخت شد و مریم امیرجلالی بازیگر سریال خانه به دوش یکی از مهمانان حاضر در مراسم “عروسی الهام حمیدی” بود.

مراسم عروسی الهام حمیدی با حضور خانم بازیگر

سیزدهمین روز از بهمن ماه 97 بود که الهام حمیدی بازیگر کشورمان صفحه اینستاگرامش را با انتشار خبری از ازدواجش به روز کرد . خانم بازیگر که از محبوبیت ویژه ای در سینما و تلویزیون برخوردار است در آخرین روز از فروردین ماه 98 راهی خانه بخت شد.

مراسم عروسی الهام حمیدی در آخرین روز از فروردین ماه 98 برگزار شد و مریم امیرجلالی یکی از مهمانان حاضر در این مراسم ازدواج بود.

حضور مریم امیرجلالی در مراسم عروسی الهام حمیدی

مریم امیرجلالی یکی از مهمانان حاضر در مراسم عروسی الهام حمیدی بود که با انتشار عکسی برای خانم بازیگر تازه عروس آرزوی خوشبختی کرد.

مریم امیرجلالی

مریم امیرجلالی در مراسم عروسی الهام حمیدی

مریم امیرجلالی با انتشار عکسی از خودش در این مراسم نوشت :یکشب فراموش نشدنی پیوند الهام حمیدی عزیز باعلیرضای عزیز .به هردوصمیمانه مجددا تبریک میگم وبراشون ارزوی خوشبختی میکنم....

الهام حمیدی

الهام حمیدی راهی خانه بخت شد

عکاس مراسم ازدواج الهام حمیدی هم با انتشار تصاویری برای الهام حمیدی و همسرش آرزوی خوشبختی کرد.

الهام حمیدی

عکسی از عروسی الهام حمیدی

سیزدهمین روز از بهمن ماه 97 الهام حمیدی بازیگر سینما و تلویزیون مراسم عقدش با علیرضا صادقی را جشن گرفت و همراهانش در شادی این ازدواج سهیم کرد.

 مراسم عقد الهام حمیدی

عکسی از مراسم عقد الهام حمیدی

الهام حمیدی یکی از بازیگران پرکار و محبوب سینما و تلویزیون است که بازیگری را از سال 78 در تلویزیون آغاز کرد و اولین بار سال 80 به دنیای سینما راه یافت و بازی در سریال یوسف پیامبر یکی از شاخص ترین و ماندگارترین نقش های او بود.

الهام حمیدی راهی خانه بخت شد+ عکس های مراسم عروسی

3.8135
این مطلب مفید بود ؟10332
منبع : صفحه مریم امیرجلالی / عکاس: فاطمه رحمانی / بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
برچسب : الهام حمیدی
وبگردی